Legendary Pokémon

Full Version: Προσεχώς...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Ξεκινα το γιατι θα ειναι πριν βγει η Platinum. Βασικα σε καμια δυο βδομαδες το πολυ πιστευω πως θα ξεκινησουν οι εγγραφες οι οποιες θα κρατησουν πεντε μερες κι απο κει και περα θα ξεκινησει το τουρνουα.
Οι εγγραφές πως ακριβώς θα γίνουν;Με τι στοιχεία δηλαδή;Και μέσω ίντερνετ σωστά;
Μεσω internet θα γινουν, αλλα δεν θα σας πω τιποτα παραπανω ουτε για τους κανονες ουτε για το πως θα γινει τι γιατι θα ειναι αδικια προς αλλους παικτες που δεν θα τα ξερουν. Περιμεντε ως την επισημε ανακοινωση.
εκτος απ το shaymin,ποια θα ναι τα αλλα επαθλα??
Μην φανταστεις τεραστια επαθλα. Θα υπαρχουν και καποια αλλα παντως. Ξαναλεω. ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΗΜΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ. ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΛΕΩ ΤΙ ΚΑΙ ΠΩ΅ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΠΙΣΗΜΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟ ΠΡΟΣ ΑΛΛΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ. Ηδη σας εχω πει αρκετα πολλα νομιζω.
Εγώ θέλω και χρηματικό έπαθλο....Toungue
Μια διευκρινηση please Toungue Οι μαχες θα ειναι κανονικα 6vs6 σωστα?? Το λεω επειδη αν ειναι 3vs3 μπορει καποιος να μην χρειαζεται να εκπαιδευσει και τα υπολοιπα ποκεμον που σκοπευει να χρησιμοποιησει

Μετα απο τοσο καιρο απουσιας απο το φορουμ και γενικοτερα απο τα ποκεμον λεω και εγω να παρω μερος... Θα δειξει...
Pages: 1 2
Reference URL's