Legendary Pokémon

Full Version: Skype
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
ποιος εχει skype??? εγω εχω και το ονομα μου εκει ειναι αυτο

perfect_chaos714

(θα εβαζα το χαος714, αλλα το ειχε αλλος...Sad )

anyway, εχετε skype???
Οχι, και νομιζω πως ελαχιστοι θα εχουν απο εδω; το Windows Live Messenger ειναι πιο ανετο. Βασικα για οσους εχουν, ο Arty θα μπορουσε να προσθεσει στα προφιλ μας οπως για παραδειγμα 'Yahoo ID:' που υπαρχει ηδη, ενα 'Skype Name:' blank, σε περιπτωση που πανω απο δυο χρηστες εχουν και θελουν να επικοινωνουν μεταξυ τους.

Edit: Καλο θα ηταν να μην δινεις τετοιες πληροφοριες in public.Wink
(25-04-2009 04:03 PM)Xarhs Wrote: [ -> ]Edit: Καλο θα ηταν να μην δινεις τετοιες πληροφοριες in public.Wink

ποιες πληροφοριες?? εννοεις το ψευδωνυμο μου στο skype???
Μην κανεις τον χαζο, αυτο ακριβως εννοω.Toungue
Skype gtp ρε.Msn 4ever.Δεν εχω φυσικα
Είχα πριν από το msn , skype αλλα πλέον δεν το χρησιμοποιώ , έχω μόνο 3 επαφές (χωρίς τον Χάος που τον έβαλα τώρα)....
Εγώ έχω και skype όποτε θυμάμαι το ανοίγω βέβαια...5 επαφές και με τους 3 μιλάω στο μσν...
To Skype μου φαινετε ενδιαφερον αλλα δεν εχω ανοιξει ακομα λογαριασμο.Ειχα ακουσει στις ειδησεις προσφατα οτι μεσω του Skype στο κινητο μπορεις να μιλας δωρεαν και απεριορηστα αλλα αυτο θα γινει στο μελλον.Με λιγα λογια σε λιγα χρονια θα ειναι το απαρετητο μεσον στην επικοινωνια!!!
Και τώρα μπορείς τουλάχιστον μέσω σταθερού , αρκεί να πλερόνεις και γίνεται.


(Το'χω δοκιμάσει και χρέοσα ένα φίλο μου ;P)
Αν πληρώνεις δν λέει....
(26-04-2009 07:44 PM)Charizard the Dark Wrote: [ -> ]Και τώρα μπορείς τουλάχιστον μέσω σταθερού , αρκεί να πλερόνεις και γίνεται.


(Το'χω δοκιμάσει και χρέοσα ένα φίλο μου ;P)

Μέσω σταθερού και πληρώνοντας μιλάς και χωρίς skype, duh.
Όχι ενοώ , ότι προπληρώνεις για κάποιο καιρό και μετά , μιλάς αλλά είναι πολύ φτηνό , κάτι λίγα λεπτά......
εγω εχω skype, το οποιο ανακαλυψα μετα το ΜΣΝ. Anyway, δεν το χρησιμοποιω. To εχω μονο για να σχεδιαζω avatars!
(03-05-2009 01:44 PM)Latias Wrote: [ -> ]εγω εχω skype, το οποιο ανακαλυψα μετα το ΜΣΝ. Anyway, δεν το χρησιμοποιω. To εχω μονο για να σχεδιαζω avatars!

αφου εχεις skype, πες μoυ το ψευδωνυμο σου εκει, για να σε κανω add να τα "πουμε" λιγο.... Cool
(03-05-2009 01:47 PM)Chaos714 Wrote: [ -> ]
(03-05-2009 01:44 PM)Latias Wrote: [ -> ]εγω εχω skype, το οποιο ανακαλυψα μετα το ΜΣΝ. Anyway, δεν το χρησιμοποιω. To εχω μονο για να σχεδιαζω avatars!

αφου εχεις skype, πες μoυ το ψευδωνυμο σου εκει, για να σε κανω add να τα "πουμε" λιγο.... Cool

περιμενε πμ, οκ?
Pages: 1 2
Reference URL's