Legendary Pokémon

Full Version: Το'να τ'άλλο
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
(18-06-2009 10:06 PM)Billaros Wrote: [ -> ]και χαράλαμπε μην ακούω κολοκυθιές για το τζούντο γιατί θα τσακωθούμε άσχημα.Βρίσκει άτομα σε έγγαμη κοινωνία.

γιατι ρε? αν σου ερθει ενας και σε απειλησει με μαχαιρι/λοστο/ξερωγω θα τον κλωτσησεις, θα του χωσεις μπουνια, θα τρεξεις, ή θα καθεσαι να προσπαθεις να του κανεις λαβη τζουντο πιανοντας τον απο την μεση ή απο το χερι ή με την τρικλοποδια?. Α ναι και μη ξεχασεις οταν σε ριξει κατω να κανεις εκεινη την σταση πτωσης που δε θυμαμε πως λεγεται.
Κατα τ'αλλα δε με χαλαγε οταν παιζαμε με τις μεγαλυτερες :DDDD



Αυτα για σημερα καλοι μου συμπολιτες.
Σας ευχομαι να εχετε μια καλη νυχτα.
Ευχαριστω.
Κι αλλο linebreak.
κατάλαβες τί εννοώ τεσπά
(19-06-2009 12:02 AM)XaralaBoss Wrote: [ -> ]
(18-06-2009 10:06 PM)Billaros Wrote: [ -> ]και χαράλαμπε μην ακούω κολοκυθιές για το τζούντο γιατί θα τσακωθούμε άσχημα.Βρίσκει άτομα σε έγγαμη κοινωνία.

γιατι ρε? αν σου ερθει ενας και σε απειλησει με μαχαιρι/λοστο/ξερωγω θα τον κλωτσησεις, θα του χωσεις μπουνια, θα τρεξεις, ή θα καθεσαι να προσπαθεις να του κανεις λαβη τζουντο πιανοντας τον απο την μεση ή απο το χερι ή με την τρικλοποδια?. Α ναι και μη ξεχασεις οταν σε ριξει κατω να κανεις εκεινη την σταση πτωσης που δε θυμαμε πως λεγεται.
Κατα τ'αλλα δε με χαλαγε οταν παιζαμε με τις μεγαλυτερες :DDDD



Αυτα για σημερα καλοι μου συμπολιτες.
Σας ευχομαι να εχετε μια καλη νυχτα.
Ευχαριστω.
Κι αλλο linebreak.

Κύριε πανέξυπνε υπάρχει λαβή αφοπλισμού και μάλιστα ΠΟΛΥ καλή
Ευχαριστω κυριε πιο εξυπνε αλλα μεσα στα τρια χρονια τζουντου εγω δεν εμαθα τιποτα που να βοηθαει στην πραγματικη ζωη οπως μια λαβη αφοπλισμου
λογικό,δεν τα μαθαίνουν αυτά σε άτομα τέτοιου ύψους
χαχαχαχαχα χεσε μας ρε
πρόσεχε τα λόγια σου
(19-06-2009 10:04 PM)Billaros Wrote: [ -> ]πρόσεχε τα λόγια σου, PUNK!

fixed
(19-06-2009 12:15 AM)XaralaBoss Wrote: [ -> ]Ευχαριστω κυριε πιο εξυπνε αλλα μεσα στα τρια χρονια τζουντου εγω δεν εμαθα τιποτα που να βοηθαει στην πραγματικη ζωη οπως μια λαβη αφοπλισμου

Παντως σοβαρα τωρα, επειδη ειμαι υπερμαχος των πολεμικων τεχνων, σε τρια χρονια λογικο ειναι να μην εμαθες τιποτα. Θελει πολυ καιρο για να μπορεις να λες πως κατι εμαθες.
Peira3e kapoios to poll i psifisan ontws over 9000 atoma ? Toungue .
gs, τα μελη συνολικα ειναι 1,653. -.-
(εκτος και αν μπορουν να ψηφισουν και οι επισκεπτες, που δεν νομιζω.)
Kai ta energa meli einai to polu poly poly 100.(polu lew).
It's OVAH NINE THOUSAAAAAAAND.
Srsly, blue, wtf. Toungue
Mπα...τα ενεργά μέλη δεν είναι ούτε 65...και πολλά λέω
(23-06-2009 12:44 PM)GeorgeSlayer Wrote: [ -> ]Peira3e kapoios to poll i psifisan ontws over 9000 atoma ? Toungue .

(23-06-2009 02:24 PM)Fake Apology Wrote: [ -> ]gs, τα μελη συνολικα ειναι 1,653. -.-
(εκτος και αν μπορουν να ψηφισουν και οι επισκεπτες, που δεν νομιζω.)

Fail. H pithanotita na to ekane o Billaros pou einai Admin den sas perase apo to mualo? D'oh. Koinh logikh. (  ̄ー ̄)


Kai arg @ poll. It's over 9000!!!
Pages: 1 2 3 4
Reference URL's