Legendary Pokémon

Full Version: Τι ζώδιο είστε?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5
τι ζωδιο ειστε? εγω κριος, γιατι γεννηθηκα στις 21 μαρτιου
γεννηθηκα 4 ιανουαριου και ειμαι αιγωκερακι το 2 δεακαημερου με ωροσκοπο ιχθι
στο κινεζικο ειμαι πιθικος νερου με ωροσκοπο φιδι μεταλου και επειδι ειμαι του 93 ειμαι κοκκορας ξυλου(στιχειο ο κοκκορας σε οσους γεννηθηκα το 1993)
edit: το κινεζικο μ ζωδιο ειναι γουρουνι
:O είσαι γκουρού στα ζώδια , μπράβο.

Εγώ ξέρω ότι είμαι Ζυγός στο δικό μας και Ποντίκι(<3) στο κινέζικο!

Επίσης κάτι πράσινα ξύλα στο γιαπωνέζικο.
λολ στο κινεζικο με εχει σκυλο της φωτιας. τα κειμενακι σα να με βριζει ειναι αλλα το εχουν πετυχει αρκετα καλα.

ΥΓ: μη πιστευετε στα ζωδια ρε
(08-07-2009 02:52 PM)XaralaBoss Wrote: [ -> ]λολ στο κινεζικο με εχει σκυλο της φωτιας. τα κειμενακι σα να με βριζει ειναι αλλα το εχουν πετυχει αρκετα καλα.

ΥΓ: μη πιστευετε στα ζωδια ρε

ποιος πιστευει στα ζωδια ρε στην ερωτηση απανταμαι!και αμα ξερουμε τι ειμαστε δεν σημαινει οτι πιστευουμε κιολας.
Εγώ είμαι γάιδαρος στο Κορεάτικο.
Γεννήθηκα στις 7 Φεβρουαρίου, άρα Υδροχόος. 3-4 Φίλες μου, κι αυτές Υδροχόοι είναι. xD Τώρα δε θυμάμαι τι ωροσκόπο έχω.

Πως βρίσκουμε τι είμαστε στα Κορεάτικα/Ιαπωνικά/Κινέζικα/Αμερικάνικα/Χαβανέζικα;
(08-07-2009 03:30 PM)fr3quency Wrote: [ -> ]Γεννήθηκα στις 7 Φεβρουαρίου, άρα Υδροχόος. 3-4 Φίλες μου, κι αυτές Υδροχόοι είναι. xD Τώρα δε θυμάμαι τι ωροσκόπο έχω.

Πως βρίσκουμε τι είμαστε στα Κορεάτικα/Ιαπωνικά/Κινέζικα/Αμερικάνικα/Χαβανέζικα;

Για γιαπωνέζικα εδώ:
http://www.nara.gr/giapon.htm
κινέζικα:
http://www.nara.gr/kineziki.htm
γιαπωνεζικο βγηκα 7 κοκκινο μεταλλο.1993
Ευχαριστώ Dark.

Λοιπόν, από Ιαπωνικά ζώδια είμαι Λευκή Γη(Λευκό ΓΗ λέει, αλλά μάλλον δεν ξέρει ελληνικά D: )

Και από Κορεάτικη είμαι... Πίθηκος και το στοιχείο μου είναι το νερό. Αργκ, δεν μπορούσε να είναι φωτιά, ώστε να είμαι Infernape; xD
(08-07-2009 03:45 PM)fr3quency Wrote: [ -> ]Και από Κορεάτικη είμαι... Πίθηκος και το στοιχείο μου είναι το νερό. Αργκ, δεν μπορούσε να είναι φωτιά, ώστε να είμαι Infernape; xD

δεν πειραζει εισαι swampert Toungue
απο ιαπωνεζικη αστρολογια ειμαι 5 κιτρινο ΓΗ
jirachi make a wish εχει τους αστεριμους ποκεμον φοβερο το tediursa ursaring μικρη και μεγαλη αρκτος Lool milotic και gardevoir με το φτερο ειναι πολυ τελεια!
Εγώ λέω να το παίξω 2 όβερ με τριπλό σύστημα στον διαιτητή
Pages: 1 2 3 4 5
Reference URL's