Legendary Pokémon

Full Version: Ποια Komix διαβαζετε?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Επειδή είδα αρκετά άγκυρα threads ψάχνοντας για κάτι σοβαρό... αποφάσισα να θέσω την εξής ερώτηση...Ποιο(α) είναι τα αγαπημένα σας komix και πόσο καιρό ασχολήστε με αυτά???Huh
free collars Kingdom ειναι Manga με γατες
Princess Ai manga μεταφρασμενο δυστιχος στα ελληνικα
Chevalier D'Eon manga απο τα αγαπημενα μου
i lov Halloween ελεηνο κομικ με απηρα ορθογραφικα και ελεηνο στορυ και σχεδιο (μου το πειρα σε κατι γενεθλια)
καποτε διαβαζα το WINX ως την πρωτη γυμνασιου(ελεος οκ οκ)
τωρα λιγο Αρκα φυσικα καστρατο και τον κοκκορα και τον ισοβιτη
γενικα δεν ειμαι φαν των κομικ προτιμω να κοιταω τις εικονες διαβαζω την ιστορια μονο αν μου φενετε ενδιαφερον!
well well, ότι του Αρκα υπάρχει, Lucky Luck και Asterix, Joe/Averel Dalton & Ovelix 4 Ever, αυτό μόνο
Θα πρεπε να ντρεπεστε που αποκαλειτε τον αρκα κομιξ.
Έλεος ο Αρκάς δεν είναι komic... απλά ο κόσμος μπερδεύετε γιατί κυκλοφορεί στα περίπτερα...
Εγώ διαβάζω τον κόκκορα και τον ισοβίτη του Αρκά.
Μέχρι πέρυσι έπαιρνα σχεδόν ό,τι κόμιξ της disney κυκλοφορούσε. Φέτος βέβαια λιγότερο, αλλά συνεχίζουν να μου αρέσουν και όταν υπάρχει διάθεση μπορρεί να αγοράσω.
Επίσης διαβάζω κάποια manga(one piece, naruto, bleach, death note, reborn, full metal alchemist κ.ά), από τα οποία κάποια έχω ήδη τελειώσει Smile
εγω διαβαζω
1 τον κοκκορα του αρκα (ΚΡΑ ΡΕ!! Toungue )
2 KH μανγκα
3 το μηνιαιο περιοδικο games
4 μερικα λιγα της disney
Egw to mono pou aksizei na pw oti diavazw,einai ta Mickey Mouse kai ola ta sxetika.Kanw sullogh apo to 2000 vlepete.
κι εγω εχω καποια συλλεκτικα λομιξ της ντισνεϋ που σε μερικα χρονια, θα αξιζουν εκατομμυρια και θα γινω πλουσιος! Big Grin
Διαβαζω το World of Warcraft της Wildstorm
johnaris1 πιστευω αυτο θα σου αρεσει πολυ: http://lfgcomic.com/page/1
Χαχαχαχαχα! Καλο XaralaBoss!
Reference URL's