Legendary Pokémon

Full Version: Μπαη
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Ναι λοιπον ηρθε η στιγμη μου να σταματησω να μπαινω στο φορουμ. Σταματαω πολυ ευκολα οτιδηποτε κανω, αρα αφου με κρατησε 2 χρονια αυτο ειναι ρεκορ :Ρ. Ηθελα να δω το redesign πρωτα αλλα δε πειραζει, υγεια.

@φριεντς: Μιλαμε μσν αν ειναι νταξ, α και αν γινει καμια συναντηση στειλτε μηνυμα ρε

Θα κανω identify το nick στο irc καθε 21 μερες, μη πηρε 2 χρονια να παρω OP, θα παει στραφι χαχα :Ρ Μπα δε παιζει

ΥΓ1: Αν προσβληθηκατε απο εμενα στην διαρκεια των δυο χρονων της διαμονης μου, ΧΕΣΤΗΚΑ.
ΥΓ2: Οι βρισιες προς εμε ειναι ευπροσδεκτες.
ΥΓ3: Προσπαθησα να το κανω οσο πιο πολυ να μην φαινεται οτι ειναι e-drama, αλλα τωρα που το ξαναδιαβασα πιστευω οτι θα κλαψουν τα παντα (Δε χρειαζεται να ποσταρετε φωτογραφια των αρκουδων παντα, το σκεφτηκαμε ηδη το αστειο και γελασαμε μονοι μας)

tl;dr: Τιποτα σημαντικο.

Α και το tl;dr ειναι παντα στο τελος κατω κατω ετσι ωστε αυτος που καθησε 2 ωρες και το διαβασε να λεει "ε τον βλακα τωρα μου λεει οτι ειχε και tl;dr"...

Remember kids:
Metal
[Image: FireMetalHorns666.jpg]
And pita gyros
[Image: giro.jpg]
Ελα τωρα ρε.Γιατι να φυγεις απο το φορουμ;...Σκεψου το αλλη μια φορα.Τεσπα...Οπως και να 'χει δικη σου ειναι η αποφαση.

Επισης...

(24-09-2009 01:22 PM)XaralaBoss Wrote: [ -> ]ΥΓ1: Αν προσβληθηκατε απο εμενα στην διαρκεια των δυο χρονων της διαμονης μου, ΧΕΣΤΗΚΑ.

Σωστος!

Edit:

(24-09-2009 01:22 PM)XaralaBoss Wrote: [ -> ]And pita gyros
[Image: giro.jpg]

Μη μου κανεις τετοια κι ειμαι νηστικος...
Farewell man, ελπίζω να έπεσε απλά βαρύ διάβασμα και να μη μας βαρέθηκες απλά και δεν είναι ευχάριστο να φεύγει κάποιο τόσο ενεργό μέλος, αλλά όποτε το μετανιώσεις εδώ θα είμαστε Smile
αν και ειχαμε αρκετες διαφωνιες στο παρελθον, θα μ λειψεις χαραλαμπε.... Sad
Χμ, δεν το περιμενά αυτό.Τέσπα.Για να πώ την αλήθεια λοιπάμε που θα γίνει αυτό γιατί το forum θα χάσει ένα αρκετά ενεργό μέλος, αλλά και λίγο χιούμορ.(λίγο;
Όσο για τις διαφωνίες που είχαμε στο παρελθόν (αναφερώμενος όχι μόνο σε εσένα) είναι πλέον ξεχασμένες και έχω διαπιστώσει τώρα ότι λογομαχούσαμε για άκυρα πράματα.

Take CareSmile
ΟΚ,μπάι μπάι ματς μουτς,καλά να περνάς να μας γράφεις(όχι με την κακή έννοια),τα λέμε στο μσν καμιά φορά Toungue.
an kai den sou are h rap den peirazei xalalh...tespas ante geia maga
Αντε γεια!χΡ
Καλά να περνάς χαρα, και άμα βαρεθείς μπες και καμιά φορά εδω. Θα μας λείψεις..
δεν μπορω να καταλαβω ομως γιατι παει ο χαραλαμπος να παρατησει ετσι απλα το φορουμ. λογικα ή βαρεθηκε το LP ή τον πιεζει το σχολειο, αν και δεν ειμαι σιγουρος....
Αντίο Χαράλαμπε! Και ας είχαμε κάποιες διαφορές , είχες πλάκα ρε συ , κρίμα που φεύγεις , ελπίζω κάποια μέρα να ξαναμπείς....

Μπάη μπάη λοιπόν και μη δείχνεις:

[Image: giro.jpg]

τέτοια και έφαγα αρακά.....

Cyaaa....
Aντίο Χαράλαμπε αν και δεν περίμενα να το πω ποτέ αυτό. Φεύγει ένα από τα πιο ενεργά και έμπειρα σε μάχες μέλη του φόρουμ. Ελπίζουμε να μη μας ξεχάσεις και να μπαίνεις καμιά φορά. Wink
το ξερω οτι ο XXL δε προκειται να διαβασει οτι γραψατε?? αλλα εγω εχω μια απορεια.
πως γινεται οταν θες να σταματησεις κατι να το δηλωσεις ετσι?



γιατι πολυ απλα δε προκειται να το σταματησεις.





(για οσους δεν κτλβαν πχ: εγω αποφασησα "εν μια νυκτη" να κοψω το wow το πα και το εκανα. δεν πηγα ουτε σε φορουμ ουτε τραγουδουσα μεσα στους δρομους για αυτο το κατορθωμα -νταξ δε μετραει που τσακωθηκα με 5 ατομα για να το πω αυτο xD - )

τεσπα εγω δε γουσταρω τετοιου ειδους χαιρετουρες σε φορουμ (στο σοκκερ τετοια thread τα θεωρω καθαρο spam και χωνω και forum ban σε αυτον που τα ανοιξε ισα ισα να σιγουρεψω την εξοδο του προς την ζωη -η τουλαχιστον την εισοδο του σε αλλου ειδους λιωσιματος- )
(25-09-2009 01:12 AM)Spamvor Wrote: [ -> ]στο σοκκερ τετοια thread τα θεωρω καθαρο spam και χωνω και forum ban σε αυτον που τα ανοιξε

Ηθικό δίδαγμα, ban στον Χαράλαμπο.

Τώρα μπάη και λοιπές βλακείες βαριέμαι να λέω, έτσι κι αλλιώς θα τα λέμε.
οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχιιιιιιιι​ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.

Α ναι. Το ξεχασα πως εχει βγει εδω και μια βδομαδα.

Οπως ειπε και ενας φιλοσοφος ο Χου Λου ''Μπαη Σακερς''
Well, αν και δεν τα πολυειπαμε, ησουν ενα ενεργο μελος, και θα λυψουν τα ποστ σου κτλ... Αμα ειναι, τα λεμε καμια φορα ΕμΕσΕν! ββ!
Reference URL's