Legendary Pokémon

Full Version: Windows 7
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
ειναι γεγονος. τα 7 συντομα θα κυκλοφορησουν και στην ελλαδα (εκτος κι αν κυκλοφορησαν ηδη εδω), στα αγγλικα ομως. γι αυτο, εκμεταλευτηκα το γεγονος για να ανοιξω αυτο το θρεντ, ετσι ωστε να σχολιασουμε τα νεα windows.

παντως παιδες, συμφωνα με αυτα τα βιντεακια παρακατω, τα 7 θα ναι συνδυασμος αποδοσης των ΧΡ & ομορφιας των vista. τα παντα ολα!!! Big Grin

http://www.youtube.com/watch?v=CYnSGTUU4P0
http://www.youtube.com/watch?v=0lY0_yIQM...re=channel
αφού δεν θα είναι τόσο χάλια όσο τα vista αυτό προσωπικά μου αρκεί.Τα XP είναι τα καλύτερα που έχουν βγεί αλλά από ότι βλέπω μάλλον τα 7 θα τα περάσουν.
Θα δείξει..
Also για να βάλεις 7 πρέπει να έχεις υπολογιστή το πολύ τριετίας, ειδάλλως πάλι για φορά το όποιο pc θα σέρνεται με ελάχιστα ειλικρινά οφέλη...

Είναι όλα στο πακέτο,εσύ πρέπει να φτιάξεις νέο λειτουργικό σύστημα, και θα το κάνεις έτσι ώστε εγώ να μπορέσω να πουλήσω καινουργιο μηχάνημα Wink
εννοειται οτι τα 7 θα ξεπερασουν τα ΧΡ. εχε χαρη που θα παρω καινουριο πυργο για το pc μ τα χριστουγεννα, ετσι ωστε να τον παρω να χει τα 7
Ω , ακριβώς στο όριο είμαι το χω 2,5 χρόνια το Pc , και έχω και τα Seven 64-bitz που μου τά δωσε ένας φίλος. ωραία φένονται πάντως. Καλύτερα από τα Vista και τα XP.
Simfono me to aldark, ine gmt ta Win7!
Tελικά τα σπάνε. Είναι πολύ πιο γρήγορα από τα Vista και ποιο ωραία.
(24-10-2009 12:53 AM)Aldark Wrote: [ -> ]Ω , ακριβώς στο όριο είμαι το χω 2,5 χρόνια το Pc

τριχες

εγω το εχω το δικο μ 6,5 χρονια. φαντασου να εκαναν και αποσυρση για παλιους πυργους Η/Υ, οπως το δικο μ.....
Πώς μπορώ να βάλω Windows 7 στον υπολογιστή μου;
(29-10-2009 10:07 PM)Salamence78 Wrote: [ -> ]Πώς μπορώ να βάλω Windows 7 στον υπολογιστή μου;

1 παρε νεο πυργο με τα 7 ή
2 να τα εγκαταστησεις στον Η/Υ που εχεις τωρα. το πουλανε παντου εδω, αλλα εσυ, μιας και μενεις στο σουδαν αν δε θυμαμαι καλα, δεν ξερω
Οκ.Ευχαριστώ.Μάλλον θα τα βάλω τα Χριστούγεννα που θα γυρίσω Ελλάδα.
τα windows7 για την ωρα εχουν καποια ελλατωματα...Παντως οποιος θελει να τα δει τα εχει το πλαισιο (του Πειραια τουλαχιστον) σε ενα laptopκαι μπορεις να κατσεισ να δεισ πως ειναι και εμενα δεν μου κανουν μεγαλη εντυπωση αφου μου μοιαζουν σαν μια ανανεωμενη εκδοση των vista....Βεβαια δεν αμφισβητω την γνωμη οποιου νομιζει το αντιθετο απο εμενα
τα widows 7 δεν ειναι καλα τα MAC ειναι τα καλιτερα
Κι εγώ 2,5 χρόνια έχω τον Η/Υ μου και σκοπεύω να πάρω τα 7.Δεν νομίζω να τα χάσω, όμως θα περιμένω λίγο γιατί τώρα είναι πολύ ακριβά!
Κρίμα που το έχω 7,5 χρόνια τον υπολογιστή και είναι Windows 2.000.Αλλά μπορεί να αγοράσω καινούργιο με Windows 7. Big Grin
Pages: 1 2
Reference URL's