Legendary Pokémon

Full Version: spam
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
δεν μπορω να μπω στο spam μου λεει οτι δεν εχω αρκετα post,Γιατι το κανει αυτο?????
Εννοεις οτι δεν μπορεις να ποσταρεις στο σπαμ forum επειδη δεν εχεις αρκετα posts? Ισως εχουν κανει οι moderators κανεναν περιορισμο και μαλλον θα πρεπει να κανεις περισσοτερα posts (εξω απο το σπαμ φορουμ) για να ποσταρεις (μεσα στο σπαμ φορουμ). Επισης, καλυτερα τα σχετικα προβληματα με το φορουμ να τα ποσταρεις εδω.
(25-10-2009 04:26 PM)Fake Apology Wrote: [ -> ]Εννοεις οτι δεν μπορεις να ποσταρεις στο σπαμ forum επειδη δεν εχεις αρκετα posts? Ισως εχουν κανει οι moderators κανεναν περιορισμο και μαλλον θα πρεπει να κανεις περισσοτερα posts (εξω απο το σπαμ φορουμ) για να ποσταρεις (μεσα στο σπαμ φορουμ). Επισης, καλυτερα τα σχετικα προβληματα με το φορουμ να τα ποσταρεις εδω.

den mporo na mpo ka8olou sto spam forum mou grafi (You do not have enough posts to view this forum)
(25-10-2009 04:32 PM)GIANNIS Wrote: [ -> ]den mporo na mpo ka8olou sto spam forum mou grafi (You do not have enough posts to view this forum)

τοτε στελνε συνεχως ποστς
(25-10-2009 04:37 PM)Chaos714 Wrote: [ -> ]
(25-10-2009 04:32 PM)GIANNIS Wrote: [ -> ]den mporo na mpo ka8olou sto spam forum mou grafi (You do not have enough posts to view this forum)

τοτε στελνε συνεχως ποστς

ama den exo na grapso kati tote gt na grapso ti ime o staraptoras ime na grafo oli tin ora wheeeeeeeeeeeeee kai wheeeeeeeeeeeeeeeeeeee ???!!!!Toungue
(25-10-2009 04:37 PM)Chaos714 Wrote: [ -> ]τοτε στελνε συνεχως ποστς
HELL NO. Ειλικρινά περίμενά μια πιο σοβαρή και σωστή συμβουλή από κάποιο παλαιότερο μέλος του φόρουμ.

Πρόκειται για καινούργιο κανόνα, προς το παρόν απαιτούνται 50 κανονικά post ώστε να μπορεί κάποιος να γράψει στο Spam Corner. Πιθανώς να αλλάξει ο κανόνας (και τα όρια), πιθανώς και όχι.
(25-10-2009 04:37 PM)Chaos714 Wrote: [ -> ]
(25-10-2009 04:32 PM)GIANNIS Wrote: [ -> ]den mporo na mpo ka8olou sto spam forum mou grafi (You do not have enough posts to view this forum)

τοτε στελνε συνεχως ποστς

Φεηλ. Δηλαδή να γίνει τρολλερ και spammer;

Κανε ποστς αλλα να εχουν λόγο φίλε μου Wink
(25-10-2009 04:41 PM)Aldark Wrote: [ -> ]
(25-10-2009 04:37 PM)Chaos714 Wrote: [ -> ]
(25-10-2009 04:32 PM)GIANNIS Wrote: [ -> ]den mporo na mpo ka8olou sto spam forum mou grafi (You do not have enough posts to view this forum)

τοτε στελνε συνεχως ποστς

Φεηλ. Δηλαδή να γίνει τρολλερ και spammer;

Κανε ποστς αλλα να εχουν λόγο φίλε μου Wink

ok 8a prospa8iso......elpizo ama alksoun ta oria tou post na min alaksoun pros ta epano.
Reference URL's