Legendary Pokémon

Full Version: Καλή χρονιά με αλλαγές!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Καλη χρονια! Οι αλλαγες μολις αρχισαν!
(03-01-2010 02:42 PM)BLUE Wrote: [ -> ]Καλη χρονια! Οι αλλαγες μολις αρχισαν!

Ελπίζω όλα να πάνε καλά,και να ζωντανέψει και το forum και το chat.

Και καλή χρονιά και σε εσένα.
Ώστε έχει κι άλλο.

* Celebi sits an waits impatiently.
(01-01-2010 11:54 PM)Chaos714 Wrote: [ -> ]damnit!! αυτες ηταν οι "μεγαλες αλλαγες", που λεγατε οτι θα γινουν ολο αυτο το καιρο??!! θα ναι αρκετα δυσκολο να συνηθισω τωρα το LP μ ολες αυτες τις αλλαγες... Sad

συμφωνω,αν και μου αρεσουν παρα πολυ

μονο σε αυτους με την opera φαινεται αυτο στο πλαι οταν εισαι στο αρχικο μενου?

και να μην ξεχασω:congratz to mary για το mudkip Toungue

α ναι το ξεχασα:Καλη Χρονια παιδια!!
(04-01-2010 12:34 PM)dark_lugia Wrote: [ -> ]μονο σε αυτους με την opera φαινεται αυτο στο πλαι οταν εισαι στο αρχικο μενου?

Οχι, ετσι ειναι το θεμα και ετσι φαινεται σε ολους τους περιηγητες. Και δεν φαινεται μονο στο αρχικο μενου. Toungue
Αν παρατηρησατε γινεται μια προσπαθεια να δυναμωσουμε το main site. Σε λιγο καιρο θα ανεβασουμε καινουριους οδηγους ενω θα προσπαθουμε να ανεβαζουμε σε ταχτα χρονικα διαστηματα οτιδηποτε μπορει να ειναι ενδιαφερον. Οποιος θελει να βοηθησει για το ελληνικο μερος του site προς το παρον (αργοτερα μπορει να ζητησουμε βοηθεια και για το αγγλικο), μπορει να μου στειλει PM.
Για τι βοήθεια ακριβώς μιλάμε;(Ρωτάω εδώ για να το δουν κ' όσοι άλλοι έχουν την απορία χωρίς να γίνει χαμός στο PM Box σου).
Οντως καλυτερα να απαντηθει εδω για να ξεκαθαρισουν καποια πραγματα. Ο καθενας θα συμμετεχει οπως μπορει, ειτε φτιαχνοντας καποιους οδηγους ειτε μεταφραζοντας καποια αρθρα απο τα Αγγλικα. Θα πρεπει να ξερετε ομως απο τωρα οτι το main site δεν ειναι Forum, οποτε ο,τι γραψετε θα πρεπει να εχει σωστη συνταξη και ορθογραφια και περιεχομενο με ουσια. Γι αυτο μπορει να χρειαστει να διορθωσετε την "εργασια" σας πολλες φορες.
Μπράβο σου Arty, περίμενα πολύ καιρό αυτήν την αλλαγή εδώ, στο LP.Ωραίες αλλαγές σε όλο το site και πολύ χιουμοριστικό και ''lol'' banner.
Και είμαι σίγουρος ότι τώρα θα γίνει το καλύτερο ελληνικό site και community και το ελπίζω.

Χρόνια πολλά ΚΑΙ απο εμένα, καλή χρονιά σε όλους, ότι επιθυμείτε, να είστε υγιείης και γενικότερα καλή τύχη :-)
Pages: 1 2
Reference URL's