Legendary Pokémon

Full Version: nintendo dsi - HG SS
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
ΠΕΙΤΕ ΤΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ NINTENDO DSi ΚΑΙ ΤΗΣ EXTRA ΔΗΝΑΤΟΤΙΤΕΣ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ 8Α ΕΧΙ ΓΙΑ ΤΗΣ ΝΕΕΣ ΚΑΣΕΤΕΣ HG SSHuhHuh
E ρε γαμώτο...εγώ άμα ήμουν μάνα θα σε κλείδωνα ένα χρόνο σπίτι να μάθεις ορθογραφία πρώτα, και μετά μπες σε ότι φόρα θές και μίλα.
Αυτά τα ψιψιψόνια σας έχουν φάει!
Mην τολμήσει κανείς και πει ανριλέιτιντ!ειδικά οι μεντεράτοι.
KAPIO MEDERATO NA PI TI SIVENI KAI NA PI.
(για όσους τυχόν απορούν, αυτό το μαργαριτάρι βρέθηκε στο site της nintendo.gr)
αμα θες αλλαξε το thread σου και αντι για dsi βαλε DSi XL το dsi θεωριτικα παλιωσε πια
ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΤΟ DSi ΕΧΕΙ ΠΑΛΙΩΣΕΙ Τ ΚΥΡΙΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ thread ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΝΕΕΣ ΚΑΣΕΤΕΣ ΠΧ ΜΕ ΤΗΝ KAMERA ONLINE CHAT ΜΕΣΩ DS
ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕΣΑ
Όχι, δεν υπάρχει κάποια διαφορά...



θρεντ μεηκς σενς νοτ
an exi paliosi to dsi ti na po ego pou exo ds ?!
εγω θελω να παρω το dsi γιατι χθες εσπασε η οθονη του ds τωρα με δανικο παιζω
Θα ήταν πολύ ωραίο αν είχε βίντεο-κλήση με το DSi στις HG/SS.Όλα τα έχουν κάνει αυτό θα τους πείραζε;
sto telos 8a exoume dsi pou perni kai tilefono Toungue
βασικα φιλε GIANNIS παιρνει και τηλεφωνω
(09-01-2010 10:10 PM)Velisianna Wrote: [ -> ]E ρε γαμώτο...εγώ άμα ήμουν μάνα θα σε κλείδωνα ένα χρόνο σπίτι να μάθεις ορθογραφία πρώτα, και μετά μπες σε ότι φόρα θές και μίλα.
Αυτά τα ψιψιψόνια σας έχουν φάει!
Mην τολμήσει κανείς και πει ανριλέιτιντ!ειδικά οι μεντεράτοι.
KAPIO MEDERATO NA PI TI SIVENI KAI NA PI.
(για όσους τυχόν απορούν, αυτό το μαργαριτάρι βρέθηκε στο site της nintendo.gr)

μα δεν ξέρουν και ούτε θέλουν να μάθουν.
βασικα για τα ορθωγραφικα αλλιως σου βγαινει στο pc και αλλιως οταν κανονικα γραφεις μην με ρωτησετε γιατι γινεται ετσι αλλα απλα γινεται δεν σημαινει οτι ο αλλος ειναι και ανορθωγραφος και αμα δεις σχεδον η σε ολους θα δεις πολα λαθη
(09-01-2010 11:19 PM)ironmanhero Wrote: [ -> ]βασικα φιλε GIANNIS παιρνει και τηλεφωνω

WHAAAAAAT ??!!

stin HG/SS 8a iparxi migrade ???
migrade τι ειναι?
και θα μπορεσω να σου απαντησω
ine afto pou kaname stin d/p/pt gia na paroume pokemon apo tis palies kasetes.
Pages: 1 2 3 4
Reference URL's