Legendary Pokémon

Full Version: Pokemon Fan Art(στο χέρι)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
κατά κάποιο πολύ περίεργο λόγο δυσκολεύομαι να σχεδιάσω τα νέα Starters...Toungue
[Image: freedononthesky2copyforom.jpg]
δεν υπηρχε περιπτωση να μην ποσταρω κατι εδω Toungue
στο χερι 5 ωρες μαχ Sleepy τουλαχιστον βγηκε καλο!
:o:o:o! RU kidding me!!?! ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ!! πόπο...φοβερό... από τα καλύτερα εδώBig Grin!!!!
Συμφωνώ!Είναι μπορεί και το καλύτερο που έχω δει στη ζωή μου!Όχι πως των άλλων δεν είναι ωραία...
(15-05-2010 10:42 PM)Espeon Rene Wrote: [ -> ]τουλαχιστον βγηκε καλο!


Ο_Ο

Ελα, πες την αληθεια, πλακα μας κανεις! Αυτο οχι καλο, αγγιζει την τελειοτητα τολμω να πω!!!
Big Grin
Να και το δικό μου.Πρώτη φορά ζωγραφίζω Pokemon.Πείτε μου πως αλλιως να το ανεβάσω,αν ξέρετε.
Ο.Ο ΟΛΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!Να φτιαξετε γκρουπ στο deviant art "LP" πραγματικα αξιζει!!
ευχαριστω παιδια αλλα τπτ δεν αγγιζει την τελειοτητα!
group LP στο DA δεν θα ηταν κακο αλλα αυτα τα προτινουμε στους admin αν θελουν Toungue
Th...That Pidgeot i...is Divine!!!8eiko apla!H leptomereia se ka8e poupoulo eidika to kanoun teleio.Mporeis na antikatasthseis ton Bob sthn ET3.Sto katw-katw mono vouna zografizei autos.
Also,ta upoloipa sxedia kuriws sthn 1h selida einai para poly wraia.Mou aresoun sxedon ola poly(ektos apo kapoia pou vgazoun matia)
Το Pigeot ειναι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ!!!

Random Fact: O Bob Ross exei pethanei,alla emeis tha ton vlepoume mexri ton thanato toy M.

(sorry gia ta Greeklish,postarw apo Wii.)
Egw exw prospa8isei na kanw art alla sto telos ta paratisa apelpistika to telos thou art itan toso xalia pou pige skoupidia apo tote dn exw xanaprospa8isei gia hand draw.
Γέμιζα τα βιβλία μου με Tsutarja-με-χοντρές-ουρές Toungue Μόλις πρωτοβγήκαν τα Starters δεν μπορούσα να τα σχεδιάσω. Ίσως κάνω καμιά Fan Art και των τριών.Big Grin
να και κατι απο εμενα...!
to pigeot ειναι το καλυτερο
τελειο
αλλα και ο jirachi δεν παει πισω
Έκανα και εγώ σήμερα ένα σκίτσο γιατί βαριόμουν στα αγγλικά. Ίσως να αφιερώσω και παραπάνω χρόνο για κάτι καλύτερο στο μέλλον.

Επίσης να πω πως όλα τα fan art είναι ωραία εκτός από της Espeon Rene. Εκείνου είναι τέλειο.

Edit: Τελικά, μόνο λίγους μετά αφιέρωσα λίγο χρόνομ μόνο ένα-δυο μήνες μετά και το τελικό αποτέλεσμα είναι εδώ.
Pages: 1 2 3
Reference URL's