Legendary Pokémon

Full Version: Greek Pokemon Tournament by Franjelisco
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Hi all! I have organised a (Greek) Pokemon Tournament on nintendo.gr. See the link for Prizes and Rules. Thank you for reading, and please sign up!!

Link: http://www.nintendo.gr/el-gr/forum/Post....260945dd93

All participants will earn a 10th ANNIV event for each participation,
regardless of what position will come!!!!


See you there! All updates (such as contestants) will be both here and Nintendo.gr!

PS: If you have an account there would be great!
Not exactly the proper board for this thread, but will do for now I guess..
Quote:2ος κανόνας: Sleep/ Freeze Clause: Οι παίχτες δεν μπορούν να ''κοιμήσουν''/ ''παγώσουν'' περισσότερα από 2 Ποκεμον του αντιπάλου τους.

Με παραξένεψε αυτό. Εντάξει το Sleep Clause αλλά το Freeze Clause?????
Δεν υπάρχουν επιθέσεις που να κάνουν immediate freeze όπως το Spore και έτσι νομίζω πως το Freeze Clause πρέπει να "φύγει" από κανόνα, αλλά εσύ το διοργανώνεις και κάνεις ό,τι θέλεις!
(18-03-2010 04:00 PM)pokefan31395 Wrote: [ -> ]
Quote:2ος κανόνας: Sleep/ Freeze Clause: Οι παίχτες δεν μπορούν να ''κοιμήσουν''/ ''παγώσουν'' περισσότερα από 2 Ποκεμον του αντιπάλου τους.

Με παραξένεψε αυτό. Εντάξει το Sleep Clause αλλά το Freeze Clause?????
Δεν υπάρχουν επιθέσεις που να κάνουν immediate freeze όπως το Spore και έτσι νομίζω πως το Freeze Clause πρέπει να "φύγει" από κανόνα, αλλά εσύ το διοργανώνεις και κάνεις ό,τι θέλεις!


Ok pokefan, τον βγάζω... YOU are the tournament... WinkBig Grin
Why don't we talk in Greek?It's a Greek tournament after all.

Οκ.Τώρα έγινανα ποστς στα ελληνικά,οπότε άκυρο.

Θα πάρω μέρος σίγουρα.Έχω κάποια Pokes έτοιμα.Εδώ είχα πάρει μέρος (στο προηγούμενο) με ένα μάτσο τυχαία UT...
(18-03-2010 04:23 PM)Spyros Wrote: [ -> ]Why don't we talk in Greek?It's a Greek tournament after all.

Οκ.Τώρα έγινανα ποστς στα ελληνικά,οπότε άκυρο.

Θα πάρω μέρος σίγουρα.Έχω κάποια Pokes έτοιμα.Εδώ είχα πάρει μέρος (στο προηγούμενο) με ένα μάτσο τυχαία UT...

Ok Thanks! -There s no an actual reason... Just because it says *English Only*... I dont have any problem to talk Greek...

Για να δεις και τους άλλους διαγωνιζόμενους και τα FC τους, πήγαινε στο λινκ της Nintendo Wink Thank a lot!

Edit: Δεν έχω το FC s + t Name s... Sad
θελω να παρω μερος!
platinum nick kai fc:
nick:Philip
fc:3137 5781 7364
(λογαριασμο στο νιντεντο δεν εχω)
εγώ έλαβα ήδη!!Toungue χεχεχε
Γι' αυτό ήθελα να μιλήσω κι εγώ.Είμαι μέλος στο http://www.nintendo.gr ,αλλά έχω ξεχάσει τον κωδικό μου.Επίσης,είχα δώσει email του οποίου επίσης ξέχασα τον κωδικό.Μπορώ να πάρω μέρος χωρίς να γίνω μέλος στα φόρουμ;Αν όχι,οκ.Απλά ρωτάω για να μην κάνω τσάμπα νέο account στο forum της νιντέντο.

Αν γίνεται,το ονομά μου είναι Spyros και το FC μου είναι 0861 0887 2091.
(18-03-2010 05:09 PM)Spyros Wrote: [ -> ]Γι' αυτό ήθελα να μιλήσω κι εγώ.Είμαι μέλος στο http://www.nintendo.gr ,αλλά έχω ξεχάσει τον κωδικό μου.Επίσης,είχα δώσει email του οποίου επίσης ξέχασα τον κωδικό.Μπορώ να πάρω μέρος χωρίς να γίνω μέλος στα φόρουμ;Αν όχι,οκ.Απλά ρωτάω για να μην κάνω τσάμπα νέο account στο forum της νιντέντο.

Αν γίνεται,το ονομά μου είναι Spyros και το FC μου είναι 0861 0887 2091.

It's Ok, απλά πρέπει να κοιτάς το nintendo.gr για τις κληρώσεις κι αυτά... Κανένα πρόβλημα... Το θέμα είναι το πως θα κανονίζεις τις ώρες με τους άλλους παίχτες...
Γίνεται να σου δώσω το msn μου να το ποστάρεις στο thread του πρωταθλήματος δίπλα στα στοιχεία μου (FC,όνομα)...;

Αλλά θα πρέπει να στέλνω φόρμες κλπ,ε;Αν είναι έτσι πρέπει να γίνω υποχρεωτικά μέλος.
(18-03-2010 05:45 PM)Spyros Wrote: [ -> ]Γίνεται να σου δώσω το msn μου να το ποστάρεις στο thread του πρωταθλήματος δίπλα στα στοιχεία μου (FC,όνομα)...;

Αλλά θα πρέπει να στέλνω φόρμες κλπ,ε;Αν είναι έτσι πρέπει να γίνω υποχρεωτικά μέλος.

Δεν ξέρω... Άμα θέλεις γίνε, είναι πανεύκολο και ούτως ή άλλως μπορεί να το χρειαστείς σε μελλοντική χρήση... Στο λέω επειδή θα είναι δύσκολο να συννενοείσαι με τους χρήστες για τις ώρες... Αλλά άμα θέλεις θα το κανονίζω εγώ για σένα!! BlushWinkBig GrinRolleyes
μπορεις να βοηθησεις και μενα;

aguabas

θα ήθελα να εγγραφώ αν γίνεται ακόμη, έχω στείλει και στο nintendo,
pokemon platinum
fc: 0560 4308 3169
game name: Tarja
isxiei akomi i simmetoxi? tha ithela na lavo meros!
Pages: 1 2
Reference URL's