Legendary Pokémon

Full Version: η ομαδα μου
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
(11-09-2011 03:27 PM)GeorgeT Wrote: [ -> ]εγω θα ελεγα να αλλαξεις το rock slide for rock tomb στο tyranitar γιατι κανει πιο αργο το αλλο ποκεμον και θα επιτηθεσε πρωτος
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
fail! μεχρι να μειωσεις το speed που δεν μειωνεται παντα και αμα περιμενεις απο Tyranitar να πεζει πρωτο ελα να μου πεις οτι ειδα Mewtwo με ελειψη Sp.Attack!

Lol δες λιγο την ημερομινια............ειναι παναρχαιο το θεμα.και btw ο τυπος τωρα ειναι μαλον ενας απο τους πιο pro στο forum.......(ενεργους) Παντος δεν πιστευα πως θα εβγεπα ποτε τον Giorosss με τετοιο team στη ζωη μου.......Toungue
(17-09-2011 08:29 PM)Kingnothing412 Wrote: [ -> ]και btw ο τυπος τωρα ειναι μαλον ενας απο τους πιο pro στο forum.......(ενεργους)

lOl.Καλυτερος ηταν τοτε IMO...
Μεχρι και ο GS ειναι καλυτερος απο αυτον trolololololol.

Sorry για το Spam αλλα να λεγεται και του στραβου του δικαιο που λενε και στο χωριο μου.
(01-10-2011 06:15 PM)JuanDeLolo Wrote: [ -> ]
(17-09-2011 08:29 PM)Kingnothing412 Wrote: [ -> ]και btw ο τυπος τωρα ειναι μαλον ενας απο τους πιο pro στο forum.......(ενεργους)

lOl.Καλυτερος ηταν τοτε IMO...
Μεχρι και ο GS ειναι καλυτερος απο αυτον trolololololol.

Sorry για το Spam αλλα να λεγεται και του στραβου του δικαιο που λενε και στο χωριο μου.
Eλα καταβάθος ξερω οτι με αγαπας Toungue xaxa Toungue xD
Pages: 1 2
Reference URL's