Legendary Pokémon

Full Version: Εμ...κοστος
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.

Πρεκας

Για σας παιδια αυτο ειναι το πρωτο μου ποστ.λοιπον μενω στον ρεντι διπλα στο πειραια ειναι και εχω λιγες καρτες.40 για την ακριβεια.36 απο φακελακια των εξ θρυλικων δημιουργων και 4 απο ενα περσινο πρωταθλημα που νικησα(οταν ειχα τις παλιες καρτες μου που μου τις πεταξε η μανα μου καταλαθος)λοιπον ξερεις κανεις που πουλαει πολλες καρτες ποκεμον ποιο πολυ αν ξερετε για την τραπουλα αρχεους(με τα πολλα φακελακια ποσο κανει?)εχο εδω κοντα αλλα μονο αρχεους τις 2 τραπουλες ξερει κανεις ποσο κανουν?
Δεν έχω καταλάβει τι ακριβώς ζητάς. Θες τις προκατασκευασμένες τράπουλες από τη συλλογή Arceus? Αν ναι, κάνουν 13€ η κάθε μία. Αν όχι, εξήγησε μου τι ακριβώς θες.

Όσο για το πού πωλούνται κάρτες, δες εδώ. Έχει και κατάστημα στον Πειραιά η Κάισσα, λογικά αυτό είναι πιο κοντά σου.
εγω την τραπουλα Πλατινυμ μου την παρεγγηλα απο το Amazon.uk
υπαρχει προταθλημα με καρτες ποκεμον?
Πρωταθλημα ακριβως δεν υπαρχει αλλα μπορουμε να κανονισουμε καποιο τουρνουα εαν μαζευτουμε ατομα. Συνεχως το λεμε εδω. Υπαρχει και το Games Fair που γινεται καθε Απριλιο-Μαιο/Δεκεμβριο και κανουμε κλασσικα εκει ενα κανονικο τουρνουα στο οποιο ερχονται αρκετα ατομα τον τελευταιο καιρο.
Reference URL's