Legendary Pokémon

Full Version: UEPC Summer 2010 Wi-Fi Tournament
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
[Image: logo.png]

Registration thread for the UK & Ireland - Any registrations in this thread will be ignored. Please register for the tournament in the appropriate threads of UEPC. Only European players are accepted I'm afraid.You can freely discuss the tournament here.


Θέμα εγγραφών για την Ελλάδα - Όποιες δηλώσεις συμμετοχής γίνουν σε αυτό το θέμα, θα αγνοηθούν. Παρακαλώ να δηλώσετε συμμετοχή μέσα από το κατάλληλο θέμα στην UEPC. Μπορείτε ελευθέρως να συζητήσετε το τουρνουά εδώ, αλλά στα αγγλικά (να τα προπονούμε κιόλας μιας και οι συνενοήσεις δεν θα γίνονται στα ελληνικά).



Good luck to all participants!
Καλή επιτυχία σε όσους συμμετάσχουν!
Arty2, pos mporw na lavo simmetoxi an den eimai apo tn Ellada alla apo tn Kipro?
nice tournament i think i will take place
ta pokemon mas tha ginonte apefthias 100Lv sti maxi?
ναι ρε συ. τι περιμενες? στο κατω κατω, μεσω wifi θα ναι το τουρ Wink
Registration period extension: August 8th
Τα ζευγάρια έχουν ως εξής: http://files.uepc.eu/images/tournaments/.../pairings/

Παρακαλείστε να κανονίσετε τον αγώνα σας όσο το δυνατόν συντομότερα είτε μέσα από το θέμα της κεντρικής ανακοίνωσης είτε με μηνύματα στο προφίλ σας, αποφεύγοντας όπως ο Διάολος το λιβάνι τα προσωπικά μηνύματα (Private Message ή PM).



Καλή τύχη σε όλους και βγάλτε μας ασπροπρόσωπους!
there are too many people O_O

good luck to everyone Big Grin
Καλη επιτυχια σε ολα τα παιδια!
Εγω λογο προβληματος με το wi-fi δεν θα λαβω μερος στο tour Sad

Δεν ξερω αρκετους απο τους ελληνες που παιζουν,αλλα ειδα μια πολυ ενδιαφερων κληρωση του Garam με ελληνα τον dark lugia νομιζω...

Special gl στον GS επειδη ειναι αρχαριος και θα την χρειαστει Toungue
Ελπιζω να βρει την "χαμενη" φορμα του σε αυτο το tour Wink


ps. G_F νομιζω οτι καπου εχω ξαναδει τον opponent σου,αλλα δεν θυμαμαι που....
Καλη επιτυχιαααααααα και σε σενα!Smile)))))))))


Hurrayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!
Kαλή τύχη σε όσους συμμετέχουν, thanks Juan, κρίμα που δεν μπόρεσες να πάρεις μέρος :/
(10-08-2010 02:23 PM)JuanDeLolo Wrote: [ -> ]Δεν ξερω αρκετους απο τους ελληνες που παιζουν,αλλα ειδα μια πολυ ενδιαφερων κληρωση του Garam με ελληνα τον dark lugia νομιζω...

Πραγματικα,σκεφτομαι αν ξαναγινει καποιο reality με mentalist κτλ να παω....Ελεγα απ οταν ανακοινωθηκε το τουρ οτι μαλλον θα παιξω μ Ελληνα στν 1ο γυρο Toungue .Επισης πιο αξιοσημιωτο ειναι οτι θα παιξω με ατομο π ειναι κ αυτο στο LP παρα οτι απλα παιζω μ Ελληνα xD

Αντε παιδες,καλη μας τυχη!!!!

EDIT: Ξεχασα να αναφερω,dark_lugia επδ γινεται ενας χαμος στ thread του τουρ στο UEPC....το συντομοτερο π μπορω γ τν μαχη ειναι απο αυριο,ειχα κατι θεματακια μ τν συνδεση π προς το παρον δειχνουν να αποκατασταθηκαν αλλα θελω να δω πς θα παει το θεμα μν εχουμε τπτ απροοπτο τν ωρα τς μαχης.
Παιδιά καλη επιτυχία σε όλους.Ελπίζω να νικήσει κάποιος έλληνας το tour να εχουμε να λέμε. Toungue

Υ.Γ. Garam και εγω με έλληνα κληρώθηκα, τυχαίο;
Ρε παιδια εγω ελειπα τοσες μερες δεν μπορεσα να κανω εγγραφη,δεν ξερω,μπορει να ειναι συνωνυμια παντως εγω δεν ειμαι εκεινος!trully true guys οταν το ειδα μου κοπηκε η ανασα.Besides,δεν εχω λαβει μερος,ουτε θυμαμαι να ειχα δει καν την ανακοινωση του τουρ!Μπορει να γινει ελεγχος IP adress παρακαλω γιατι μου φαινεται οτι θα τρελαθω και θα πηδηχτω απο το παραθυρο!
Μιλα με καποιον απο τους υπευθηνους του tour...



Moνο το εξαιρετικο αποτελεσμα του GS ξερω απο τον Ισπανο....


Οπως παντα επαιζε σοβαρα Toungue
Reference URL's