Legendary Pokémon

Full Version: Γιατί;
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Βασισμένο σε ένα τραγούδι και στα πρόσφατα posts στο Spam Corner, είπα να postάρω αυτό το παιχνίδι.

Θα παίζετε ως εξής: Ο ένας θα λέει μια φράση (στο στυλ που ακολουθεί) και ο επόμενος θα κάνει το ίδιο χρησιμοποιώντας στο στιχάκι του κάτι το οποίο σχετίζεται με το στιχάκι του προηγούμενου.

Ξεκινάω με το original.

Οι σκιές δεν αγαπάνε. Γιατί; Γιατί δεν έχουνε ψυχή! Μια σκιά ήσουνα κι εσύ...
Σε τούτο το θέμα δε πατάει ψυχή. Γιατί; Δε ξέρω... (:Ρ) Ένα θέμα ήσουνα κι εσύ...
Λαθος.Παταει η δικη μου η ψυχη.Γιατι?Δεν ξερω.Ενα λαθος εισουνα κι εσυ...
ωχ ρε luxray εισαι Ελληνας κι εγω σε περασα για ξενω... για να δοκιαμσω κι εγω

τα post δεν σε πονανε! γιατι δεν εχουνε γραμμη!τα post δεν σ αγαπανε ενα post εισουν κι εσυ...
ελλινιδα για την ακριβια

τα πουλακια τραγουδανε.Γιατι?Γιατι εχουνε φωνη.Ενα τραγουδι εισουνα κι εσυ
Το τραγούδι χάθηκε. Γιατί; Γιατί το σκότωσε ο καλλιτέχνης του. Ένας τέτοιος καλλιτέχνης ήσουν κι εσύ *shame*...
και το topic αυτο χαθηκε.γιατι?γιατι δεν παταει ψυχη, ενα topic εισουν κι εσυ!
Κι ηρθε ο MC και το αναστησε! Γιατι? Για να ρωτας εσυ! Παλι εμενα περιμενες κι εσυ...
καθηστε να δωκιμασω,αν και δεν το πολληκατΑΛαβα.
το μπε'ι'κον ειναι ολοκληρο.γιατι?γιατι εχουμε νηστια,ενα μπε'ι'κον ησουνα κι εσυ.
καλο?
η luxray σκοτοσε τον staraptor.Γιατι?Για να ησυχασει.Ενα luxray εισουν κι εσυ
o staraptor εριξε την luxray απο ενα γρεμο.γιατι?για να κανει το στομα της sut up,ενα σταραπτο ησουνα κι εσυ.
Ο Chuck Norris δεν αγαπαει.Γιατι?Γιατι μπορει και το απαιτει.Ενας Chuck Norris ΔΕΝ ησουν κι εσυ....~
βρηκα ενα καλο στοιχακι,ολη μερα εψαχνα...
οι winx ερχονται απ'το χωριο.Γιατι?Γιατι η διαφημιση ελεγε ''απο την village''.Mια winx εισουν κι εσυ.
χαχαχα καλο εεε?
axaxaxaxaxaxaxaxaxaxxaxa
sou evala kai thank!!!
Το μπαρμπούνι δεν κλάνει από πουθενά. Γιατί; Γιατί είναι κόκκινο. Ένα μπαρμπούνι ήσουνα και εσύ.
Pages: 1 2
Reference URL's