Legendary Pokémon

Full Version: Με Ποιό Starter Θα Ξεκινήσετε Στην Black/White GEN5
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Ποιο θα είναι το στάρτερ σας?
Tepig.
Snivy.
Oshawott.
Εγώ στις Ιαπωνικές Ξεκίνησα Με Pokabu(Tepig)
Και Μάλλον Θα Πάρω Oshawott Αν και το Snivy Είναι Ωραίο Αλλα Και Πάλι Oshawott!
snivy of course
hehe
i'll choose snivy Toungue
Thanks For Moving It....Before I Post I Didn't See That This Section Exists
Snivy!! Είναι επικό και φίδι. Enough said.
Εδώ δεν υποτίθετε ότι μιλάμε Ελληνικά; xD

Τέλος πάντων, εγώ ίσως διαλέξω της φωτιάς ή του νερού. Του γρασσιδιού(;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; ) με απογοήτευσε πολύ όταν έπαιζα μόλις πρωτοβγήκαν. Αν και αγαπάω υπερβολικά τα Πόκεμον της φωτιάς, αυτό το μικρό γουρουνάκι με απογοήτευσε... Και ίσως για πρώτη φορά διαλέξω νερού. Καλά, θα δω μόλις την αγοράσω. Μέχρι τότε, πολλά αλλάζουν. :ρ
Αρχικα ελεγα να ξεκινησω με της φωτιας. Βλεποντας ομως τις εξελιξεις αποφασισα να παρω του νερου.. Του φυτου μου μοιαζει λιγο ψηλομυτικο ενω η τελευταια εξελιξη του Tepig δεν με ενθουσιασε και ιδιαιτερα..
Charizard2005 απλα το tepig ειναι σαν το chimchar μαιμου το ενα γουρουνι το αλλο...οι εξελιξεις τους μοιαζουν...ενω ειμουνα κ εγω Fire Trainer...Σκεφτηκα Πως το Water Type με εβερστοουν ειναι καλο :ι
Δεν ξερω.. Το Infernape μου αρεσε πιο πολυ απ' οτι η τελευταια εξελιξη του Tepig. Ισως και να ειναι το πως το βλεπεις. Νομιζω οτι στον καθενα μας κανει διαφορετικη αισθηση. Για παραδειγμα, εχω δει πολλους που τους αρεσει το Shivy. Δεν λεω, καλο ειναι. Εμενα ομως δεν με τρελαινει.. Οπως σε πολλους μπορει να μην αρεσει το Torterra, αν και εγω το βρισκω φοβερο. Smile
(19-01-2011 10:35 AM)Charizard2005 Wrote: [ -> ]Δεν ξερω.. Το Infernape μου αρεσε πιο πολυ απ' οτι η τελευταια εξελιξη του Tepig.

Μουαχαχα, βλέπεις ΝΜ2;; Όλοι προτιμούν το Infernape από το Tepig! 8DDD *hides*
Αυστριάκο, δεν είναι καλή ιδέα να βάλεις Everstone :/
Egw arxisa me Oshawot epeidei panta nerou pernw gia arxiko..........an kai to serperior mou arese kai ayto poly.........
Με τον Snivy,γιατί είναι το 2ο Pokemon του χόρτου που μου αρέσει.Το 1ο Pokemon χόρτου που μου αρέσει είναι το Grovyle.
παντα με νερου , παντα με Oshawott.
Με Snivy, μου άρεσε πιο πολύ απ' όλα εμφανησιακά....αν και πήγα να σπάσω το DS αρκετές φορές εξατίας του πόσο άχρηστο ήταν στις μάχες Confused
Pages: 1 2
Reference URL's