Legendary Pokémon

Full Version: Team Plasma
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
σε αυτην τη γενια παρατηρσα οτι οι κακοι δεν ερχοντε 1-1
αλλα 7-7
[το μονο καλο,δεν εχουν δυνατα ποκεμον κατα τι γνωμη μου]
οστοσο τι πιστευετε?θα εχουν δυνατα πκμον?
Ως το σημείο που έφτασα εγώ (castelia city), οι Plasma τύποι δεν ήταν και καμία τρομερή απειλή.

Ίσως βελτιωθούν αργότερα.
Στις αρχές είναι πολύ αδύναμοι μετά βελτιώνονται.
ΣΠΟΙΛΕΡ:

Also , ηταν η πιο απειλιτικη νομιζω ομαδα μεχρι τωρα.......και το σεναριο δεν ηταν οπως παντα , καλο αυτο ^^ (οποιος τελειωσε καταλαβαινει τι εννοω)
Οι Team Plasma γιά μένα είναι αδύναμοι,ο Ν μεσαίος,αλλά ο πιό δύσκολος γιά μένα ήταν ο Chetsis αλλά μετά κατάλαβα την στρατηγική του και δεν πρόλαβε να μου σκωτόσει ούτε ένα Pokemon όταν πήγα δέυτερη φορά στο Pokemon League.
Εμενα μου φανεικαν ολα πανευκολα Confused Εκτος απο τις τελευτεες 2 μαχες ομως.Αυτη με τον Ν και τον Ghestis με ανανγκασε να χρισιμοποιεισω αρκετα Revives αλλα οκ με την πρωτη τους νικησα........Ισως ηταν οι ποιο δυνατη ομαδα ως τωρα αλλα παλι.Δεν ηταν ΤΟΣΟ δυσκολο.............Undecided
Για κάποιο λόγο εμένα δεν με δυσκόλεψαν Ν&Ghetsis και πολύ. Ούτε καν στο emulator που έπαιζα για πρώτη φορά Pokemon.

'Ασχετο, αλλά εμένα εκείνη τελευταία μάχη με αυτόν τον Charen, όπως λέγεται, μ' έβγαλε τη Παναγία για κάποιο λόγο στο emulator. ΔΕΝ έπεφτε. Μέχρι που δοκίμασα να ρίξω τη masterball στο Emboar του. Ντάξει όμως, μετά στο DS τον έδωσα ξύλο.
- Καλήμερα σας, κύριε. Τι τηλεόραση θα θέλατε;
- ΠΛΑΣΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!
ostoso stis black kai white 2 kata thn gnomh m einai ligo pio axristoua
Reference URL's