Legendary Pokémon

Full Version: Kanto Project
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Έχετε ακούσει το πρόγραμμα σχεδίασης 3D μοντέλων Google Sketch Up? Θα μπορούσαμε να κάνουμε το Kanto σε 3D Model!
Θα ηταν πολυ ενδιαφερον και θα ειχε φαση. Ωραιο θα ηταν να σχεδιαζαμε και εμας σε αυτην την εικονικη πλατφορμα.
Η ιδέα είναι καλή αλλά επειδή λόγω αντικειμένου δουλεύω πολύ το συγκεκριμένο πρόγραμμα, μπορώ να σε πληροφορήσω ότι κάτι τέτοιο απαιτεί άπειρες ώρες δουλειάς (για να βγεί σωστό).
Ωστόσο η ιδέα είναι καλή, ίσως δουλέψω τίποτα μοντέλα κτιρίων απο τα παιχνίδια...
Το ξέρω και γω το δουλεύω. Έχω φτιάξει μέχρι στιγμής το σπίτι μου με τα έπιπλα και τα δωμάτια του, και το σχολείο μου που το δουλευώ ακόμα. Αλλά εντάξει δε θέλουμε να βγει και τέλειο...


Arty2 Wrote:Ωστόσο η ιδέα είναι καλή, ίσως δουλέψω τίποτα μοντέλα κτιρίων απο τα παιχνίδια...

Φαντάσου το Battle Tower σε 3DBig Grin. Ή ακόμα καλύτερα, το εργαστήριο μου!Toungue


Eγω πάντως θα προσπαθήσω. Λέω να αρχίσω με την Pallet(φυσικά). θα κάνω μόνο τις πόλεις.
Αν το αποφασίσουμε μπορούμε να αναλάβουμε ο καθένας απο κάτι. Μπορούμε να το προτείνουμε στο αγγλικό τμημα και θα δούμε.
Πολυ καλη ιδεα,θα ηταν πολυ ωραιο να εχουμε το Kanto σε 3D
γουσταρω,αν και ηθελα το τζοτο για 3DSad
και το sinnoh νομιζω πως θα ηταν ωραιο σε 3D δεν νομιζετε;
teleio tha itan!!kai na eixe fisika kai kainourgia pokemon!!
Κοιτάξτε να δείτε. Κι εγώ θα ήθελα να μου φτιάξει ο Birch το χωριό μου στο Google Sketch Up επειδή εγώ δεν μπορώ. Ωστόσο, δεν ποστάρω σε ένα thread που δεν έχει "ζωή" εδώ και 2 full χρόνια για να πω "ναι, καλή ιδέα, φτιάξτε το". Οπότε αν εσείς δεν σκοπεύετε να το φτιάξετε, δεν υπάρχει λόγος να ξυπνήσει αυτό το thread.

Locked btw.
Reference URL's