Legendary Pokémon

Full Version: Black City/White Forest
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Τα άτομα που θα έχει η πόλη την πρώτη φορά που θα την επισκεφτείς εξαρτάται από το πόσες μέρες έκανες για να φτάσεις από τη στιγμή που ξεκίνησες το παιχνίδι.Όσο πιο πολύ αργήσεις τόσο λιγότερο κόσμο θα έχει.Και αν δεν την επισκέπτεσαι συχνά και αυτοί θα φύγουν σιγά σιγά,όμως μπορείς να πας στο White forest από μία White version μέσω entralink και να φέρεις κόσμο στην Black city πάλι.
Ετσι τη πατησα και εγω, και το δασος μου στην White, συρρικνωθηκε. Μετα πηγα στην Black City, της εκλεψα μερικους κατοικους και μεγαλωσε ξανα
Ναι,το έχω προσέξει.Είχα να πάω black city πολύ καιρό και τα κτήρια ''κόπηκαν'' στη μέση.Αλλά εμένα δεν έχει τπτ ούτε σπίτια ούτε χορτάρια.Δλδ να πάω από το entralink σε μια white και να μιλήσω σε κατοίκους για να έρθουν?Και θα εμφανιστούν και σπίτια και σπίτια και χόρτα κλπ?
Ναι το ύψος των κτιρίων επηρεάζεται από το αριθμό των ανθρώπων οπότε αν μιλήσεις και τους φέρεις στην πόλη θα μεγαλώσουν τα κτίρια και θα εμφανιστεί και το town hall
Α,ΟΚ κατάλαβα!Άρα πάω να φέρω κόσμο!Toungue
Pages: 1 2
Reference URL's