Legendary Pokémon

Full Version: Η εκδικηση
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Βασικά το παιχνίδι στηρίζεται στις μυστικές συμμαχίες, τα πισώπλατα μαχαιρώματα, τις λυκοφιλίες... ξέρετε όλα αυτά τα όμορφα πράγματα. Και είναι αρκετά απλό. Όποιος παίρνει μέρος, θα πάρει μία λιστα με τρία άτομα που πρέπει να σκοτώσει. Για να κερδίσει πρέπει να σκοτώσει και τους τρεις στη λίστα του και να μείνει ζωντανός μέχρι τέλους.

Για να σκοτώσεις κάποιον πρέπει να το "δείξεις" και να τον "δείξουν" τουλάχιστον άλλα δύο άτομα. Με το τέλους του γύρου όποιος σημαδεύεται από 3 άτομα [τουλάχιστον] βγαίνει από το παιχνίδι. Σε κάθε γύρο μπορεί να πεθάνουν παραπάνω από ένα, άτομα.Το παιχνίδι συνεχίζεται μέχρι να υπάρξουν 3 συνεχόμενοι γύροι χωρίς να σκοτωθεί κανείς. Νικητής είναι αυτός που θα έχει "καθαρίσει" τη λίστα του. Αν υπάρχουν παραπάνω από ένα άτομα να το έχουν καταφέρει, τότε έχουμε ισοπαλία.

Περιμένω να υπάρχουν πολλές αλλαγές αποφασης σε κάθε γύρο. Αυτό που μετράει είναι η τελική.

Διευκρινήσεις:

1.) Ο γύρος θα τελειώνει στις 10 το πρωί της ημέρας που θα λέω. Και ας μην ποστάρω εγώ, ψήφοι και αλλαγές μετά τις 10 π.μ. δε μετράνε. Προσέξτε λοιπόν και πότε θα κάνετε edit... Θα προσπαθώ να ποστάρω εκεινη την ώρα...

2.) Ψηφίζουμε με κόκκινο χρώμα.
O Giorgosss δείχνει τον Pekinoua

3.) Αν αλλάξετε ψήφο , κάντε edit, αλλάξτε χρώμα στο default την προηγούμενη ψήφο και κοκκινήστε τη νέα.

O Giorgosss δείχνει τον Pekinoua Ninjomewtwo

Θέλω να μένουν οι προηγούμενες ψήφοι , μην τις σβήνετε.


Παράδειγμα.

Δηλώνετε συμμετοχή...
Είμαι μέσα εγώ! Ενδιαφέρον φαίνεται και θυμίζει έντονα το Mafia στο Pokemon Online Toungue Άρα ftw! Big Grin
Ofc I'm in. ετοιμαστείτε να δείτε τον master Triniti
Ελπίζω μόνο να μαζέψουμε άτομα.
πως γραφω με το κοκκινο
Reference URL's