Legendary Pokémon

Full Version: Facebook MSN ή Twitter?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Ποιό από τα 3 πιστεύετε οτι είναι καλύτερο?
facebook yeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaaaaa
facebook νοοβς (δυστυχως βσκ) , αλλα το twitter failαρει και το msn κανει τα μισα αλλα φυσικα τα κανει καλυτερα απο το fb. Ωστωσω το facebook ειναι καλυτερο προφανως σε πολλους τομεις...
Δεν ξερω τι να ψηφησω.......οσο "καλυτερο" τοσο χειροτερο........Undecided Το facebook εχει τα περισοτερα πραγματα αλλα πρεπει να εισε πολυ προσεκτικος τι βαζεις γιατι οτι βαζεις μενει στα server τους για παντα.......Το twiter ιδιο ειναι αλλα αφοθ δεν μπορεις να κανεις και τιποτα ιδιετερο ειναι πιο ασφαλες και το msn δεν ξερω.....για εμενα ειναι το πιο ασφαλες απ ολα αφου δεν μπαινω ποτε.Big Grin οποτε μαλον το facebook ειναι το καλυτερο αλλα και το χειροτερο την ιδια στιγμη Confused
Δεν έχω Facebook και Twitter, ωστόσο συνειδητά ψηφίζω MSN. To Facebook είναι το απόλυτο στάδιο πορωσης και καφρίλλας. Εϊναι ένα "κοινωνικό" δίκτυο το οποίο απευθύνεται κυρίως σε ένα ανώριμο και χαμένο στη κοσμάρα του κοινό. Η έννοια του "φίλου" στο Facebook μεταφράζεται ως ένα άγνωστο άτομο με το οποίο θα μιλήσουμε ΜΙΑ φορά και μετά απλά θα βλέπουμε φωτογραφίες του. Για τα αγόρια, αυτός ο "φίλος" θα είναι μια κοπέλα με "προσόντα" και για τα κορίτσια ένας ωραίος άντρας.

Το Twitter μπορεί να είναι χρήσιμο, αλλά το Internet από μόνο του σου παρέχει όλες τις πληροφορίες στιγμιαία, οπότε δεν είναι απαραίτητο.

Οπότε MSN... μιλάς με φίλους κανονικά.
(24-08-2011 02:01 PM)herooftime Wrote: [ -> ]Δεν έχω Facebook και Twitter, ωστόσο συνειδητά ψηφίζω MSN. To Facebook είναι το απόλυτο στάδιο πορωσης και καφρίλλας. Εϊναι ένα "κοινωνικό" δίκτυο το οποίο απευθύνεται κυρίως σε ένα ανώριμο και χαμένο στη κοσμάρα του κοινό. Η έννοια του "φίλου" στο Facebook μεταφράζεται ως ένα άγνωστο άτομο με το οποίο θα μιλήσουμε ΜΙΑ φορά και μετά απλά θα βλέπουμε φωτογραφίες του. Για τα αγόρια, αυτός ο "φίλος" θα είναι μια κοπέλα με "προσόντα" και για τα κορίτσια ένας ωραίος άντρας.

Το Twitter μπορεί να είναι χρήσιμο, αλλά το Internet από μόνο του σου παρέχει όλες τις πληροφορίες στιγμιαία, οπότε δεν είναι απαραίτητο.

Οπότε MSN... μιλάς με φίλους κανονικά.

Συμφονω απολυτα με τον hero of time για το facebook.Εγω εχω και ειναι ΑΚΡΟΙΒΟΣ οπως το περιγραφει.Εγω το χρισιμοποιω μονο για να στελνω μηνηματα στην παρεα μου γιατι δεν χρισιμοποιουν ποτε το e-mail τους....Confused
Έχω Facebook αλλά καλήτερο είναι το MSN γιατί είναι πιο ασφαλές από το Facebook.
Reference URL's