Legendary Pokémon

Full Version: Lucario or Zoroark
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
ποιο απο τα δυο πιστευετε οτι ειναι καλυτερο; εγω νομιζω οτι το Lucario εχει καλυτερα attacks απο το Zoroark
Και τα 2 είναι πολύ γαμάτα, ρώτα τον Db0 να σε πει πόσο μου αρέσουν, lol
οπως το 'πε ο phoinex απο πανω
Zoroark for tha looks , Lucario for tha stats

αλλα το Zoroark ειναι και Dark οποτε...
I think zoroark is better because it creates illusions [and it's more beautiful]
I never really liked lucario, so Zoroark! Toungue
Χερε Lukario
Χερε ZoroarckToungue!
Δύσκολη επιλογή.& τα 2 μου αρέσουν, & ως ομορφιά, & ως Stats.
STATS

Lucario: Balanced stats , Attack and SpA beeing the best

Zoroark: Terrible defenses but far better speed attack and sp atack than lucario.

Stats winner: Zoroark

ABILITIES

Lucario: Steadfast , Justified , inner focus

Zoroark: Illusion

Abilities winner: Tie.

TYPES

Lucario: Steel/fighting

Zoroark: Dark

Type winner: Zoroark

MOVEPOOL

Lucario

Zoroark

Movepool winner: Lucario

LOOKS


Looks winner: Zoroark

TOTAL

Lucario: 1

Zoroark: 3

Best of the 2: Zoroark.
Δυνατότερο μου φαίνεται το Lucario, αλλά το Zoroark είναι επικό σε εμφάνιση(και σε Ability) οπότε Zoroark Toungue
(22-10-2011 10:45 PM)pekinoua Wrote: [ -> ]Δυνατότερο μου φαίνεται το Lucario, αλλά το Zoroark είναι επικό σε εμφάνιση(και σε Ability) οπότε Zoroark Toungue

Lucario's total stats: 525

Zoroark's total stats: 510

Μονο για 15 ειναι "πιο δυνατο" το Lucario.

Και δες πως ειναι χωρισμενα τα στατς στο Lucario kai pws sto Zoroark.Οπως βλεπεις το ζοροαρκ ειναι πιο δυνατο........

Ο μονος λογος που μπορει να συγκριθει το ζοροαρκ με το Lucario ειναι γιατι το Lucario εχει το type που νικαει το type του Zoroark.Confused
ε καλα σημασια εχει οτι και τα 2 ειναι τελεια. το zoroark δεν μπορει να συγκριθει με το lucario σε stats
αλλα το lucario δεν συγκρινεται με το zoroark σε stats
(22-10-2011 11:49 PM)Kingnothing412 Wrote: [ -> ]
(22-10-2011 10:45 PM)pekinoua Wrote: [ -> ]Δυνατότερο μου φαίνεται το Lucario, αλλά το Zoroark είναι επικό σε εμφάνιση(και σε Ability) οπότε Zoroark Toungue

Lucario's total stats: 525

Zoroark's total stats: 510

Μονο για 15 ειναι "πιο δυνατο" το Lucario.

Και δες πως ειναι χωρισμενα τα στατς στο Lucario kai pws sto Zoroark.Οπως βλεπεις το ζοροαρκ ειναι πιο δυνατο........

Ο μονος λογος που μπορει να συγκριθει το ζοροαρκ με το Lucario ειναι γιατι το Lucario εχει το type που νικαει το type του Zoroark.Confused


Δεν είναι μόνο θέμα stats αλλά και moveset, τύπου κτλ Το Zoroark είναι λιγότερο χρήσιμο από το Lucario IMO.
Reference URL's