Legendary Pokémon

Full Version: Ποιον από τους 2 αιωνίους προτιμάτε;
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
ποιον από τους 2 αιωνίους αντιπάλους Παναθηναικό-Ολυμπιακό προτιμάτε? Ψιφήστε.
ΑΕΕΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!
Παρακαλούνται οι τριτοτέταρτοι να μην είναι off-topic Toungue
Έλεος ρε ΓιώργοσΤ. Κάθε φορά που μπαίνω στο φόρουμ γεμίζουμε νέα θέματα :Ρ

Έλεος και γενικότερα για τα αίσχη του ποδοσφαίρου, όχι μόνο του ελληνικού. Απορώ πώς μπορείτε ακόμα εσείς οι ποδοσφαιρόφιλοι να παρακολουθείτε.
Καλλιθέα Cool
(30-09-2011 09:51 PM)JuanDeLolo Wrote: [ -> ]ΑΕΕΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!
+1 xD
Α.Ε.Δ Διδυμοτειχου.........¬.¬

@HoT: +1
Εγώ προτιμώ τον Gary. Ο Ash είναι ηλίθιος.
οταν λεμε αιωνιους εννοουμε παο-οσφπ
Ουσιαστικά κανέναν. Δεν μπαίνω καν στον κόπο να ασχοληθώ με το ελληνικό πρωτάθλημα. Πλεον βλέπω μόνο Champions League και κυρίως από τους 16 και μετά. Πάντως λέω πως είμαι Ολυμπιακός μιας και παλιότερα ασχολιόμουν και είμαι και από Πειραιά.
Λοιπόν κοιτα θα στο πω στα ισα και μετα μπορει να κλεισει το θεμα , δε θελω να μου απαντησει κανεις:

Αιωνιος ειναι μονο ο Θρυλος a.k.a Θρηνος που ειναι CHAMPIONS GREEK μονος του. 38 εμεις 37 ΟΛΟΙ εσεις. Οποτε αιωνιος πρωταθλητης οι αλλοι δεν υπαρχουν ποσο μαλλον τωρα. Περιμενετε καναν αραβα μπας και σωθειτε.

μπορει να κλειδωσει. NM2 τα κλειδια
φοβασαι και θες να κλειδωσει γιατι αν σε ταπωσει κανεις?
(04-10-2011 08:15 PM)GeorgeT Wrote: [ -> ]φοβασαι και θες να κλειδωσει γιατι αν σε ταπωσει κανεις?

λολ αυτο απο μονο του ηταν ταπαToungue
Προσωπικά δε βλέπω να δίνει πάτημα για τάπα ο Aldark. Το μόνο που μπορεί να συμβεί είναι να έχουμε κάποιον που θα θελήσει να υποστηρίξει μια άλλη ομάδα και να γίνει ring εδώ μέσα, όπως θα μπορούσε να γίνει σε οποιοδήποτε thread με παρόμοιο θέμα. Αλλά καλά θα ήταν να μην αρχίσουμε να την μπαίνουμε ο ένας στον άλλο. Έτσι;
(04-10-2011 08:15 PM)GeorgeT Wrote: [ -> ]φοβασαι και θες να κλειδωσει γιατι αν σε ταπωσει κανεις?

γελαω. κλειδωνει γτ ειπα τη σωστη αποψη Sleepy
Pages: 1 2
Reference URL's