Legendary Pokémon

Full Version: Χριστουγεννιάτικη τραγωδία
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(Click here to see the English Χριστουγεννιάτικη τραγωδία)

Χριστουγεννιάτικη τραγωδία.

Ντιν ντον
Μαμά: Κέβιν πήγαινε να ανοίξεις την πόρτα επειδή η αδερφή σου η Λίζα έχει πάει βόλτα!
Κέβιν: Πάω μαμά. Ποιος είναι? Ωχ εσύ είσαι από….
Team Rocket Grunt: Την team Rocket? Χοχο. Όχι……. Απλά ντύθηκα έτσι για Hallowing.
Κέβιν: Μα είναι 22 Δεκεμβρίου.
Team Rocket Grunt: Δε μπα να ναι και 30 Φεβρουαρίου? Εγώ την δουλειά μου θα την κάνω. Λοιπόν…….Sneasel ή γλυκά?
Κέβιν: Sneasel ή γλυκά? Κύριε έχετε τρελαθεί.
Team Rocket Grunt: Γκρρρρρ το κολόπαιδο μου έκλεισε την πόρτα. Αλλά πρέπει να πάρω οπωσδήποτε το shiny Ditto.
Κέβιν: Είμαι τυχερός που το άκουσα. Πρέπει να είμαι προετοιμασμένος για να τον αποκρούσω! Ή να πάρω τηλέφωνο την αστυνομία και να το πω στους γονείς μου….
Μαμά: Κέβιν εγώ, ο μπαμπάς, η γιαγιά και ο παππούς πάμε για ψώνια. Θα μείνεις μόνος σου.
Κέβιν:---
Team Rocket Grunt: Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!
Κέβιν: Εντάξει…. πρέπει να οργανώσω την άμυνα.
Team Rocket Grunt: Βγες Staravia! Θα με πας στη καμινάδα και από εκεί θα μπω!
Φτου οι γονείς μου πήραν μαζί το Gengar αλλά μου άφησαν το Ponyta! Ωραία!Ωχ κάτι ακούω από την καμινάδα. Θα είναι ο χαχαμίκος! Ponyta, ember στο τζάκι!
Team Rocket Grunt: Γιατί ξαφνικά κάνει τόση ζέστη? Ωχ… άναψε το τζάκι ο μικρός. Δεν μπορώ να αναπνεύσω από τον καπνό. Καίγομαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Κέβιν: Αυτά παθαίνει όποιος τα βάζει μαζί μου! Ωχ κάτσε να κλείσω τις κουρτίνες!
Team Rocket Grunt: Ουφ ευτυχώς άφησα εδώ την τσάντα μου και μου έδωσες ένα Escape Rope για να ανέβω πάνω. Ουφ. Πρέπει όμως οπωσδήποτε να το πάρω αυτό το Ditto. Είναι το πιο κοντινό shiny Ditto ( αν και δεν υπάρχουν και πολλά) διότι το άλλο είναι Unova και που να τρέχω εκεί πέρα ( *Η Unova είναι πολύ απομακρυσμένη περιοχή, είναι πολύ μακριά από όλες. Η πιο κοντινή είναι η Sinohh όπου πάλι δεν είναι και δίπλα) και πρέπει να το πουλήσουμε για να πάρουμε πολλά χρήματα στην μαύρη αγορά! Το Ditto είναι το πιο ακριβό shiny Pokemon!Πρίν το παιδί είπε να κλείσει τις κουρτίνες και μου ήρθε στο μυαλό η πιο εύκολη λύση! Θα σπάσω το παράθυρο και θα μπω! Τι πιο απλό? Απορώ που δεν μου ήρθε από την αρχή και πήγα να καώ στην καμινάδα! Αυτή είναι δουλειά του Timbur! Staraptor κατέβασέ μας κάτω.
Εντωμεταξύ στο σπίτι ο Κέβιν ετοίμαζε την δική του στρατηγική…………….
Κέβιν: Χμ πρέπει να προστατεύσω και τα παράθυρα διότι μου φάνηκε πριν ότι άκουσε πριν που είπα κάτι για τις κουρτίνες. Α το βρήκα! Που είσαι Stunky? Α να σε! Μιας και μυρίζεις έτσι άσχημα μπορείς να φυλάς λίγο τα παράθυρα? Ναι? Σε ευχαριστώ!
Team Rocket Grunt: Timburr,Low Kick και στην συνέχεια ρίξε με Rock Throw την κουρτίνα. Μπράβο. Τώρα που τα έκανες όλα αυτά πήγαινε και….. γιατί έπεσες κάτω? Σήκω πάνω τεμπέλικ….. γλουμ ένα Stunky στο παράθυρο? Ωχ βρομάει. Timburr επέστρεψε στην Pokeball! Κάνω υποχώρηση για την ώρα αλλά παιδί να ξέρεις ότι υπάρχει και το έδαφος.
Κέβιν: Εντάξει θα το έχω υπ όψη μου και ευχαριστώ που μου το είπες!
Team Rocket Grunt: Γκρρρρρρρρ παλιόπαιδο θα σου πω εγώ μετά ποιος ειρωνεύεται!
Κέβιν: Καταρχάς Magnemite πέτα σίδερα στο σπασμένο τζάμι για να μην κάνει καμια απόπειρα να μπει στο σπίτι. Τώρα θα ετοιμάσω μία ωραία άμυνα με το Marill της γιαγιάς!Stunky κοίτα με Dig που είναι και να μου δείξεις που θα βγουν για να έχω έτοιμη την Ice Beam!
Team Rocket Grunt: Άντε ρε κολό Hippopotas! Πιο γρήγορα Dig! Θέλω να βγούμε στη μέση του σαλονιού και μετά να πάμε στο δωμάτιο του Ditto!
Κέβιν: Ώστε στη μέση του σαλονιού θα πάνε ε? Marill Ice Beam εκεί! Εχμ… μισό λεπτό να βγάλω αυτή την καρέκλα! Κάνε την επίθεση και την ξαναβάζουμε εκεί για διπλή ασφάλεια Big Grin!!!!!!!!!
Team Rocket Grunt: Γκρρρρρρρρ έχει ετοιμάσει τον πάγο! Τώρα εξηγείτε και γιατί κάποιος άλλος το είχε σκάψει! Εγώ νόμιζα ότι είχε μείνει από τότε που έβαζαν του σωλήνες νερού!
Hippopotas σπάσε τον πάγο!
Κέβιν: Συγγνώμη κύριε ‘’κακέ’’ αλλά είναι super effective! Γλουμ τον έσπασε και έπεσε πάνω στο Χριστουγεννιάτικο δέντρο! Ωχ ξαναγυρνάει στην τρύπα! Θα πέσει πάνω στον ‘’κακό’’!
Team Rocket Grunt: ΟΧΙ ΟΧΙ ΟΧΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΗΚΗ ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ​ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ​ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ​ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ​ΑΑΑΑ!
ΕΠΕΣΕ ΠΑΝΩ ΜΟΥ!
Κέβιν: Marill ξανά κάνε εκεί Ice Beam! Έσπασε και την καρέκλα που λέω στον Άγιο Βασίλη να αφήνει το δώρο μου επειδή πάνω της είχε ραμμένο ένα σκίτσο του! Θα σου πω εγώ! Ντιν Ντον. Ωχ ήρθαν οι γονείς? Όχι ήρθε η αδερφή μου η Λίζα.
Λίζα: Γεια Κέβιν ουαααααααααααααααααααααααααααααααααααααα τι γίνετε εδώ μέσα κάνεις μόνος μου μάχες με τα Pokémon των γονέων της γιαγιάς και του παππού?
Κέβιν: Όχι απλώς ένας εκει της Team Rocket θέλει να κλέψει το Ditto για άγνωστους λόγους που δεν θέλω να μάθω αλλά σίγουρα αυτοί οι λόγοι είναι μοχθηροί!
Λίζα: Ναι ναι σίγουρα σε πίστεψα! Και τι θα πεις στη μαμά μόλις δει όλων αυτόν τον χαμό?
Κέβιν: Τα ίδια που είπα και σε εσένα, ωχ τι έγινε?
Λίζα:?
Team Rocket Grunt: Timburr σπάσε τον πάγο, ανέλαβε το Marill, Hippopotas ανέλαβε το Stunky και το Ponyta , Staravia βρες το δωμάτιο και κλέψε το Ditto!
Λίζα: Πολύ φοβάμαι αδερφέ ότι έχεις ένα δίκιο σε αυτά που έλεγες!
Κέβιν: Κλαψ απέτυχα να προστατεύσω το Ditto τώρα φοβάμαι τι θα πει η μαμά για αυτό και όχι για τον χαμό!
Marill,Stunky,Ponyta fainted.
κι All Pokémon fainted!
Τώρα κάνε Scratch σε αυτόν τον χαμένο που δεν μπορεί να νικήσει δύο παιδιά!
Team Rocket Grunt: Τι είπες ρε αν σε πιάσω στα χέρια μου δεν θα ξαναζήσεις Χριστούγενν…..
Λίζα: Α!
Κέβιν: Λιποθύμησε!
Ντιν ντον
Λίζα: Ωχ ήρθε η μαμά! Έπρεπε να είχα μείνει άλλο στο μπαρ με τις φίλες μου!
Κέβιν: Όχι μόνο η μαμά αλλά και ο μπαμπάς και η γιαγιά και ο παππούς!
Λίζα: Την κάτσαμε!
Ακούγετε απ’έξω:
Κέβιν έλα να μας ανοίξεις όλοι εμείς είμαστε και άκουσα και την φωνή της Λίζας άρα γύρισε και αυτή. Για να μας ανοίξει κάποιος!
Λίζα: Πήγαινε εσύ Κέβιν!
Κέβιν: Εντάξει! Γλουμ.
Μαμά: Επιτέλους καλά μου παιδ………τι χαμός είναι αυτός εδώ μέσααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα​αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα​ααααααα Angry?
Λίζα: Θα σου εξηγήσουμε!
Και αφού δόθηκαν οι απαραίτητες εξηγήσεις……….
Μπαμπάς: Παιδιά είστε ήρωες! Είναι το μοναδικό shiny Ditto όλη την περιοχή!
Γιαγιά: Που είναι τώρα ο κλέφτης?
Λίζα: Τον έδεσα όταν ο Κέβιν ήρθε να σας ανοίξει!
Κέβιν: Χαχα θα κάνει Χριστούγεννα πίσω από τα σίδερα της Φυλακής!
Team Rocket Grunt: Angry
Και 3 μέρες μετά στο Χριστουγεννιάτικο τραπέζι……
Όλη οικογένεια: Στην υγειά της Λίζα και του Κέβιν!
Λίζα+Κέβιν: Smile

ΤΕΛΟΣ

[Image: christmastree.gif]
ttttttttttttεεεεεεεεελλλλλλιιιιιιοοοοοοοοοοοοοοοοοο
κλασσικος τρελος ο George'T Cool
μα γιατι δν σου αρεσει???
If "Home alone" was with pokemon.

Τεσπα καλο αν και λιγο κλεμενο.....Toungue
e re afoy molis thn prohgoymenh hmera eixa dei thn taineia moy hr8e h empneysh ti na kanoyme Big Grin!?
(03-01-2012 09:18 PM)GeorgeT Wrote: [ -> ]e re afoy molis thn prohgoymenh hmera eixa dei thn taineia moy hr8e h empneysh ti na kanoyme Big Grin!?

lol Big Grin Btw Χρισιμοποιεις Greeklish.........Rolleyes
have you got any problem?
(05-01-2012 08:39 PM)GeorgeT Wrote: [ -> ]have you got any problem?

ε ναι βασικα περδευεις και εμενα και νομιζω πως ειμαι στο σπαμ Toungue
ε ρε αφου λεμε ο καινουργιος μου υπολογιστης δεν γραφει ελληνικα τωρα γραφω απο τον παλιο Smile
(05-01-2012 09:01 PM)GeorgeT Wrote: [ -> ]ε ρε αφου λεμε ο καινουργιος μου υπολογιστης δεν γραφει ελληνικα τωρα γραφω απο τον παλιο Smile

Ψ-ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΥΤΗΣ! Toungue

(αληθεια ; λολ κατεβασε ελληνικα...)
κατεβασα Smile

(Παρακαλούμε διορθώστε τα παρακάτω σφάλματα πριν συνεχίσετε:
�� ������ ����� ���� �����. ����������� �������� ��� ���������� ������Dodgy)
Reference URL's