Legendary Pokémon

Full Version: Τουρνουα 5 γενιας(οι εγγραφες μεχρι τις 19 Ιανουαριου)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Διοργανωνω ενα τουρνουα 5ης γενιας στο http://www.pokemon.com.gr.αν θελει κανεις να παρει μερος ας παει στο forum που ειπα πριν εκει που λεει πρωταθληματα και τουρνουα και μετα εκει που λεει τουρνουα 5ης γενιας (οι εγγραφες τελειωνουν στις 19 Ιανουαριου.


Υ.Γ Δεν ξερω αν το εγραψα στο σωστο μερος ο υπευθυνος ας το βαλει εκει
Εγω εχω ηδη δηλωσει συμετοχη. Επεισεις , ξερω πως ειναι λιγο ασχετο αλλα μολις μου ηρθε μια ιδεα. Τι θα λεγατε να διοργανοναμε ενα τουρ για και τα 2 αυτα φορουμς με ομαδες , LegendaryPokemon.net VS Pokemon.com.gr ?

Btw καλοςηρθες και εδω ακαλυπτε Smile
(07-01-2012 07:19 PM)Kingnothing412 Wrote: [ -> ]LegendaryPokemon.net VS Pokemon.com.gr ?

Αν σκεφτεις οτι τα ιδια ατομα ειναι και στα 2 δν 3ερω .:Ρ
(07-01-2012 07:48 PM)JuanDeLolo Wrote: [ -> ]
(07-01-2012 07:19 PM)Kingnothing412 Wrote: [ -> ]LegendaryPokemon.net VS Pokemon.com.gr ?

Αν σκεφτεις οτι τα ιδια ατομα ειναι και στα 2 δν 3ερω .:Ρ

*3-4. οι υπολοιποι? Rolleyes
γουειτ,αν εξαιρεσουμε τους admin που ειναι retired εχουμε διαφορετικους στο LP τον GS,τον Aldark και τον georgeT.

Απο την αλλη μερια εχουμε τον Douros και αλλα 5 βλασταρια.

Και δυστηχως στο Lp και αυτοι π ειναι ενεργοι στο σπαμ και etc ή δεν παιζουν compettive ή δεν ασχολουνται πια...

Ωραια ιδεα δεν λεω αλλα μου φαινεται μη πραγματοποιησιμη.:/
Γιατι δεν θα ητν ωραιο να γινει tour 4v4 ή 5v5 αν ειναι μαχη forum.

Το ξανασυζηταμε αν ειναι τον Ιουνιου που μπορει να επιστρεψουν αρκετοι στο ενεργο battlin' ;ooooooooo xd.
(07-01-2012 08:51 PM)JuanDeLolo Wrote: [ -> ]γουειτ,αν εξαιρεσουμε τους admin που ειναι retired εχουμε διαφορετικους στο LP τον GS,τον Aldark και τον georgeT.

Απο την αλλη μερια εχουμε τον Douros και αλλα 5 βλασταρια.

Και δυστηχως στο Lp και αυτοι π ειναι ενεργοι στο σπαμ και etc ή δεν παιζουν compettive ή δεν ασχολουνται πια...

Ωραια ιδεα δεν λεω αλλα μου φαινεται μη πραγματοποιησιμη.:/
Γιατι δεν θα ητν ωραιο να γινει tour 4v4 ή 5v5 αν ειναι μαχη forum.

Το ξανασυζηταμε αν ειναι τον Ιουνιου που μπορει να επιστρεψουν αρκετοι στο ενεργο battlin' ;ooooooooo xd.
Σωστα , θα ειναι λιγο αδηκο για το lp τωρα που το σκευτομαι. κριμα Undecided
εγω δυστιχος δεν ποιανω wi-fi Sad αλλιως θα επερνα μερος
οι εγγραφες τελειωνουν στις 25 Ιανουαριου και οχι στις 19 οπου εγραψα πρωηγουμενος.οι συμμετεχοντες ειναι μεχρι στιγμης 13 και τα βραβεια αρκετα καλα
Reference URL's