Legendary Pokémon

Full Version: Τσακ Νορις
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
ΠΡΟΛΟΓΟΣ

???:Πρεπει να πεθανει!
???: ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟ!
???: Χαλάρωσε. Δεν νομιζω οτι ειναι τοσο ισχυρο οσο λενε....
???: Κι ομως πιστευω στον θρυλο! Εχει νικησει ολους τους κακοποιους που εχουν περασει απο μπροστα του!
???: Ναι εχει νικησει τους κλεφτοκοτάδες! Σπουδαια τα λαχανα...... Εγω εχω καταφερει να κανω ολο το Νορις City να υποκληθει σε εμενα! Ακομα και η αστυνομια 0δεν μπορουσε να μου αντισταθει! Ημουν ο μεγαλυτερος κακοποιος και παραλληλα η αστυνομια δεν ηξερε τιποτα. Δυστυχως ομως με επιασαν στα πρασα ιταν προσπαθησα να λυστεψω την Νορις Bank και με εβαλαν σε ισοβια! Ομως....
???: ..εσεις ππριν απο ενα μηνα δραπετευσατε ( εγω σε δραπετευσα) και τωρα σας βοηθαω να κατακτησετε τον κοσμο με υπερσυγχρονα μηχανηματα! Και αν δεν ηταν αυτος θα το ειχαμε ηδη καν...
???: Σιωπη! Δεν θα αφησω εναν βλαχο με δυναμη να μου χαλασει τα σχεδια! Εχει σταματησει τοσους αλλα οχι εμας τους δυο (δηλαδη εμενα). Ξερω το αδυνατο σημειο του! Αρκει να ρον παγιδευσουμε!
???: Ναι αλλα θα εχει τον λαο με το μερος του! Ολο τον κοσμο...
???: Ποιος μπορει ομως να νικησει ΕΜΕΝΑ?
???: ΕΣΕΝΑ? ΝΑΜΕ?
???: ΑΙ ΣΤΟΝ Δ@$#^* ! ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΝΙΚΑΕΙ ΤΟΥΣ ΦΛΟΥΦΛΙΔΕΣ ΚΛΕΦΤΟΚΟΤΑΔΕΣ ΣΤΟ ΑΓΡΟΚΤΗΜΑ ΤΗΣ ΓΙΑΓΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΑΠΠΟΥ ΘΑ ΝΙΚΗΣΕΙ ΕΜΕΝ.... ΕΧΜ ΕΜΑΣ! Δεν συμφοωνεις?
???: Συμφωνω αλλα το ονομα του ακουγετε και τρεμουν ολοι οι κακοποιοι! Λεγετε οτι εχει νικησει τον Γκριν Λαντερ της Βραζιλανδιας! Το ονομα του ειναι θρυλος: ΤΣΑΚ ΝΟΡΙΣ!

[Image: chuck_norris.jpg]
[Image: bruce-lee-photo.jpg]

και τωρα τι θα κανεις?
ποιο αυτιστική ιστορία δεν έχω ακούσει, χάλασα 2 λεπτά από τη ζωή μου xD
? είναι μυστίριο..... θα τα δείτε όλα στην συνέχεια....... όλα θα αποκαλυφθούν! και ευχαριστω ρε pokemaniac για το ωραίο σχόλιο xD
(07-02-2012 03:13 PM)Pokemaniac Wrote: [ -> ]ποιο αυτιστική ιστορία δεν έχω ακούσει, χάλασα 2 λεπτά από τη ζωή μου xD

Τα ειχα πει εγω καποτε (αν και ημουν καπως αποτομος τοτε)....
(05-02-2012 11:59 PM)Kingnothing412 Wrote: [ -> ]
[Image: bruce-lee-photo.jpg]

και τωρα τι θα κανεις?

[Image: 2fdaf71f30e7b6039befc88cf5a132e8_95501.jpg]
Κι η ιστορία με τα Pokemon πως σχετίζεται; Dodgy
Reference URL's