Legendary Pokémon

Full Version: 1st Video Game Music Event by MegaDrivers
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
[Image: svmo9s.jpg]
Η στιγμή του πρώτου exclusive Video Game Music Event εφτασε.

Η ομάδα των Mega Drivers σας καλεί στο Π Bar (Ευπατριδών 7, Γκάζι κοντά στην πλατεία)
για μια βραδυά γεμάτη Videogame soundtracks, 8bit μουσικη, και remix αγαπημένων ρετρό και νέων παιχνιδιών. Η είσοδος εννοείται πως θα είναι ελεύθερη! Το μουσικό event θα αρχίσει στις 20:00 η ώρα και κατά τη διάρκεια της βραδυάς θα πραγματοποιηθούν κληρώσεις με πλούσια gaming δωρα από τους χορηγούς μας στις οποίες θα μπορούν να συμμετάσχουν όλοι.
Η βραδυά θα περιέχει πολλές μουσικές εναλλαγές με κομμάτια από παιχνίδια Sony, Nintendo , Sega, SNK, Capcom και λοιπά, οπως και επίσης από διάσημους καλλιτέχνες της 8-bit σκηνής.


Κάντε μας like στο Facebook στη σελίδα: http://www.facebook.com/themegadrivers

Επίσης εκεί θα μπορείτε να μας κάνετε request για οποιοδήποτε VG κομματι θέλετε να ακουστεί στο πάρτυ μας.


Σας περιμένουμε όλους για μιά βραδυά διασκέδασης, αναμνήσεων και καψίματος!!!



Πως θαρθείτε:
Κατεβαίνετε στη στάση του μετρό Κεραμεικός και ακολουθείτε την παρακάτω διαδρομή.

[Image: j7vpqw.jpg]
Ενδιαφέρον! Ευχαριστούμε για την ενημέρωση! Big Grin
Γιατί ρε, γιατί να μην μένω κι εγώ Αθήνα να περνούσα μια βόλτα.... Πάντως σίγουρα φαίνεται ενδιαφέρον και όπως είπα πολύ θα ήθελα να μπορούσα να συμμετέχω Sad


Άντε, καλή επιτυχία με το event σας πάντως κι ελπίζω να έρθει κόσμος, παρόλο που εγώ δεν θα είμαι ένας απ' αυτούς.
(16-03-2012 01:45 AM)Divided by Zer0 Wrote: [ -> ]Γιατί ρε, γιατί να μην μένω κι εγώ Αθήνα να περνούσα μια βόλτα.... Πάντως σίγουρα φαίνεται ενδιαφέρον και όπως είπα πολύ θα ήθελα να μπορούσα να συμμετέχω Sad


Άντε, καλή επιτυχία με το event σας πάντως κι ελπίζω να έρθει κόσμος, παρόλο που εγώ δεν θα είμαι ένας απ' αυτούς.
θα το κάνουμε live streaming με το skype και θα μου λες τι θα λεω στους άλλους Toungue
^
Εσύ όμως μπορείς μια χαρά να πας.


Μιας και δεν έχω facebook, θα μπορούσα να κάνω μια πρόταση από 'δώ; Προσωπικά από τα soundtracks των game που έχω παίξει πολύ μ' άρεσε αυτό του Machinarium (Thomas Dvoark) και πιο συγκεκριμένα το Clockwise Operetta και το By The Wall. Ξέρω ότι δεν είναι κανένα παλιό κλασσικό παιχνίδι αλλά πρέπει να πω ότι βρίσκω τη μουσική του Machinarium θαυμάσια και πραγματικά πιστεύω θα άξιζε να βάλετε ένα κομμάτι από το game στο event σας.
*Εντομεταξι , στην αλλη ακρη της Ελλαδας*


Καλο φενεται αλλα δυστυχος δεν θα μπορεσω να ερθω ουτε εγω Undecided θα ειμαι ομως και εγω με τον Db0 στο skype Toungue Τεσπα , καλη τυχη με το event Smile
Το πάρτυ αλλάζει τοποθεσία λόγω ανευθυνότητας του ιδιοκτήτη του αρχικού μαγαζιου.
Θα γίνει στο Π bar Ευπατρίδων 7 στο Γκάζι.
Ημερομηνία και ώρα ίδια και η είσοδος εννοείται πως παραμένει ελεύθερη!!
Σας περιμενουμε (ακόμα). Toungue
Πληροφορίες και Χαρτης για τη νέα τοποθεσία βρίσκονται στο αρχικό πόστ.
Πολύ καλά ήταν, ο Arty2 ήρθε;
Vetus, κρίμα που στη σπάσανε έτσι, αν ήσουν στα decks θα έβαζες κομμάτια της προκοπής Dodgy τα περισσότερα δεν μου άρεσαν τόσο. Ο δε εξοπλισμός τους δεν παλευόταν, ούτε μικρόφωνο είχαν, η δε κάρτα ήχου ήταν η onboard του laptop, αντί να βάλουν μια σοβαρή firewire και η ένταση ήταν τέρμα με αποτέλεσμα να ψαλιδίζει ο ήχος = ότι χειρότερο έχουν ακούσει τα αυτιά μου god damn it Angry
Reference URL's