Legendary Pokémon

Full Version: Η γνώμη σας για το Competitive Battling
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Peke ξαναλέω: ΔΕΝ έχει ΚΑΜΙΑ σχέση το πώς τα πάει ένα Pokemon στα ubers. Δηλαδή αν ένας επιτυχημένος κλέφτης δεν τα πάει καλά στη φυλακή επειδή οι άλλοι κλέφτες είναι καλύτεροι πρέπει να μείνει ελεύθερος; Toungue
Ναι, κατάλαβα τι εννοείς Toungue Άλλα είχα βασισμένη ομάδα σε αυτό Sad Τα Ubers είναι Ban List, ωστόσο υπάρχουν και άτομα που παίζουν μόνο Ubers. Ο King λέει πως ίσως έχει πιθανότητες εκεί βέβαια. Τι να πω. Νομίζω πως ξεφύγαμε λίγο Toungue
To competitive ειναι ο μονος λογος που παιζω ακομα ποκεμον,ειχα σταματησει αλλα ξανάρχισα οταν μπηκα σε ενα wifi τουρ και μετα μου μπηκε μεσα το ''μικροβιο'' του CB.To teambuilding μ'αρεσει πολυ σαν διαδικασια και φυσικα το battling ακομα περισσοτερο.Το wi-fi battling ειναι πιο κουραστικο και χρονοβορο αλλα εχει αλλη χάρη,ειναι πιο διαδραστικο απο τους simulator.

@KN412 : Το Water Spout σου εκανε miss στη βροχη απεναντι σε Garchomp και του Garchomp του πηρε 5 γυρους να κανει KO το Mewtwo ? Teach me master Toungue
(16-06-2012 01:23 PM)christos21 Wrote: [ -> ]To competitive ειναι ο μονος λογος που παιζω ακομα ποκεμον,ειχα σταματησει αλλα ξανάρχισα οταν μπηκα σε ενα wifi τουρ και μετα μου μπηκε μεσα το ''μικροβιο'' του CB.To teambuilding μ'αρεσει πολυ σαν διαδικασια και φυσικα το battling ακομα περισσοτερο.Το wi-fi battling ειναι πιο κουραστικο και χρονοβορο αλλα εχει αλλη χάρη,ειναι πιο διαδραστικο απο τους simulator.

@KN412 : Το Water Spout σου εκανε miss στη βροχη απεναντι σε Garchomp και του Garchomp του πηρε 5 γυρους να κανει KO το Mewtwo ? Teach me master Toungue

Ειχε sandstorm σαν επειθεση στο garchomp. LOL.

Τεσπα οσο για αυτα που ειπες , τα ιδια βασικα ισχυουν και για εμενα.
Pages: 1 2
Reference URL's