Legendary Pokémon

Full Version: Θελω τη γνωμη σας...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Ξαφνικα μου ηρθε μια ιδεα. Εαν ο καθενας προσπαθει να μυησει ενα φιλο του στο κοσμο των ποκεμον σιγα σιγα θα χαθει η αντιληψη οτι τα ποκεμον ειναι για μικρους. Τι λετε, να προσπαθησουμε?
De nomizo oti ayto tha veltiosei ti katastasi!
Εγω παντως παντα προσπαθω και εχω εισαγει (ή ξαναεισαγει) αρκετους...
Κοίτα... Εγώ ποτέ δεν θα το έκανα αυτό. Τα Pokemon καλώς ή κακώς πουλάνε, σε μικρούς και σε λίγο μεγαλύτερους.

Αυτό το οποίο προσδίδει την εντύπωση ότι τα Ποκεμον είναι για μικρούς είναι το Anime, κατά τη γνώμη μου. Ομολογουμένως, το παιδικό καταφαίρνει πραγματικά να το κάνει να φαίνεται ως "παιδικό"!

Εγώ το μόνο που κα΄νω όταν με βλέπουν να παίζω είναι να εξηγώ με υπομονή για το τι ακριβώς πρόκειται. Πιστέψτε με, πολλοί είναι αυτοί που ρωτάνε και τους αρλεσει αάσχετο αν δεν το παραδέχονται.
egw se opion mou elege oti einai paidiko tou ebaza kai epeze elite four meta kai tou arese kai to paradexotan.kai twra poia exw kseperasei to probleima pou eixa grapsei sto [duplh tautotita]
Αυτο δεν το εχω δοκιμασει. Θα το δοκιμασω και ελπιζω να πιασει σε κανενα απο τους φιλους μου.
Εγω το εχω δοκιμασει πολλες φορες.Καταφερνω ολη την γειτονια μου(30 ατομα περιπου)να παιζουν.Αλλα μετα απο 1-2 μηνες,οι πιο πολλοι σταματανε γιατι βαριουνται ολη την ωρα το ιδιο(R/S).

shane

Ta pokemon einai mono gia mikra paidia! Osoi paizoyn kai einai meta tin hlikia ton 13 einai mora!
Κανεις λαθος! Τα ποκεμον ειναι για καθε ηλικια! Εκτος απο το amine που ειναι για λιγο μικροτερους!
shane Wrote:Ta pokemon einai mono gia mikra paidia! Osoi paizoyn kai einai meta tin hlikia ton 13 einai mora!

Για να το λες αυτό δεν είσαι φαν των Pokemon. Το αντίθετο μάλλον. Και αν κρίνω απο την υπογραφή σου...
Συμφωνω με το pr. Birch. Δεν εισαι φαν των ποκεμον και καλυτερα να διορθωσεις την υπογραφη σου πριν τιμωρηθεις...
Reference URL's