Legendary Pokémon

Full Version: Αποσύρομαι απο τα παιχνίδια
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Aposirome apo to pokemon gaming epatha megalo sock ekana save teleiose h mpatareia kai papala to save!SadSadSad
Και επειδη εγινε κατι ατυχο.... θα σταματησεις να παιζεις γενικα ποκεμον?
auto htan!!!SadSad:(den exw to kouragio!
OOxii! Den xreiasetai! Kane mia nea arXI!
den eimai anthropos pou ta parataei eukola alla mou exei sumbei kai se allo agaphmeno paixnidi!Sad
gt? Emena 3 fores mou exei ginei restart i kaseta alla den ta paratao! Min koitas piso kane mia kainourgia arxi!!!!!Big Grin
tha to skeutw!?!RolleyesShy
YES! akou me den tha metanioseis!Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
den antexw telika na anigw to game boy kai na mhn blepw ta pokemon mou!SadSadSad
Παρακαλώ όταν βάζετε θέμα σε ένα thread να μην γράφετε με greeklish και να είναι περισσότερο περιγραφικό...
akou ligo milton. den xreiasetai na ta paratiseis me tin proti atyxia opos eipe o ash! to kalitero pou mporei na kaneis inai na pareis mia nea kaseta i na xanarxiseis ti diki sou! akou me!
den kserw !?!
ta paixnidia pokemon den ta paratas me tin proti atixia! tin proti fora pou eftasa ena pokemon 100lv sti ruby se ena karvi kai piga na tsimpiso kati i ruby kai 5 eyro apo to tsantaki mou itan afanta ! molis girisa athina pira mia saphire kai ksanarxisa apo tin arxi! osa ixa na po ta eipa!Wink
eimai mia xara twra nomizw pws mporw na arxisw pali?!?RolleyesShy
Ante me to kalo!!!Big Grin
Pages: 1 2
Reference URL's