Legendary Pokémon

Full Version: Friend Safari
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
(26-10-2013 09:00 PM)Grim Ripper Wrote: [ -> ]Ένα μέρος της λίστας που έβαλες υπάρχει και στην πρώτη σελίδα του θέματος Toungue
Huh Τώρα το πρόσεξα! Δε φαντάστηκα ότι είναι τα ίδια στον καθένα!
Αλλά ωραία τα χρωματάκια, ε; Toungue
Το τριτο ποκεμον του θαναση ειναι το Eevee
(26-10-2013 09:26 PM)Blue Cross Wrote: [ -> ]Το τριτο ποκεμον του θαναση ειναι το Eevee

Τέλειο! Σαν να σας έκανα δώρο άλλα 8! Big Grin
Θέλω να μου στείλετε και κανένα.
Θα το πω εδώ.
Όσους δεν τους έχω κάνει add,ας μου το πουν γιατί μερικές φορές ξεχνάω.
Παιδιά μέσα στην εβδομάδα θα κάνω add όσους δεν έχω και θα ανανεώσω το αρχικό post.

P.S Απλά τώρα είμαι κρεβατομένος απο αρρώστις... sorry
Περαστικά σου Philip!
Σου δίνω δουλειά για όταν γίνεις καλά.

Johny B - Psychic
Grumpig - Sigilyph - ?

Leopoldos - Rock
Dwebble - Macgargo - ?

Mashra - Grass
Oddish - Swadloon - ?

Lance - Grass
Oddish - Ivysaur - Quilladin
Sigilyph - Grumpig Sad
Πιο αχρηστα δεν γινετε !!!
Thanasi thanks Smile

EDIT : Άλλαξα λίγο την εμφάνιση, γνώμες; Καλύτερα, χειρότερα;
Υπάρχει κάποιος με Kirlia στο Friend Safari του; Το FC μου είναι 4012-4030-8750
@Philip
Μαγικό! Smile Ξεκίνα και δεύτερη στήλη για να μη μακραίνει πολύ το post. Να τα βλέπουμε πιο καθαρά.

@darkphoenix
Ο Dinokon βλέπω να έχει Kirlia. Εσύ τί έχεις; Να σε προσθέσουμε;
Mashra τρίτο pokemon Quilladin, τί άλλο; Sad
Σας έκανα όλους add, έγραψα κωδικό στο thread. Στο safari μου έχω Pawniard, Sneasel και Sableye, όσοι πιστοί προσέλθετε Toungue
Παιδια βαλτε κι εμενα FC 4441 9679 7524 υπαρχουν αρκετοι που δε με προσθεσαν ακομη εχω κανει add ολους οσοθς εχουν κανει post σε ενα αλλο τοπικ με κωδικους. Εχω poison: whirlepede ariados gloom

Εχω μερικα Helioptile με 4 max IV an θελει καποιος. τα αρσενικα μπορουν να χρησιμοποιηθουν και για breeding με θυλικα starters (sceptile blastoise feraligatr charmander κα) η dragons
(20-11-2013 10:20 PM)Cloud Strife Wrote: [ -> ]Παιδια βαλτε κι εμενα FC 4441 9679 7524 υπαρχουν αρκετοι που δε με προσθεσαν ακομη εχω κανει add ολους οσοθς εχουν κανει post σε ενα αλλο τοπικ με κωδικους. Εχω poison: whirlepede ariados gloom

Εχω μερικα Helioptile με 4 max IV an θελει καποιος. τα αρσενικα μπορουν να χρησιμοποιηθουν και για breeding με θυλικα starters (sceptile blastoise feraligatr charmander κα) η dragons


Θα σε κάνω add όσο πιο σύντομα γίνεται.
Κράτα ένα αρσενικό και ένα θηλυκό,αν τα δίνεις τζαμπέ.Toungue
Αλλιώς κράτα μόνο ένα αρσενικό,εκτός αν έχω κάτι που να σε ενδιαφέρει.
Έχω access σε Larvesta safari,σε Ditto safari και σε Fletchlinder safari,καθώς επίσης και σε αρκετά ακόμα.
(20-11-2013 10:27 PM)8hachi8 Wrote: [ -> ]
(20-11-2013 10:20 PM)Cloud Strife Wrote: [ -> ]Παιδια βαλτε κι εμενα FC 4441 9679 7524 υπαρχουν αρκετοι που δε με προσθεσαν ακομη εχω κανει add ολους οσοθς εχουν κανει post σε ενα αλλο τοπικ με κωδικους. Εχω poison: whirlepede ariados gloom

Εχω μερικα Helioptile με 4 max IV an θελει καποιος. τα αρσενικα μπορουν να χρησιμοποιηθουν και για breeding με θυλικα starters (sceptile blastoise feraligatr charmander κα) η dragons


Θα σε κάνω add όσο πιο σύντομα γίνεται.
Κράτα ένα αρσενικό και ένα θηλυκό,αν τα δίνεις τζαμπέ.Toungue
Αλλιώς κράτα μόνο ένα αρσενικό,εκτός αν έχω κάτι που να σε ενδιαφέρει.
Έχω access σε Larvesta safari,σε Ditto safari και σε Fletchlinder safari,καθώς επίσης και σε αρκετά ακόμα.

εχω καμια δεκαρια με 4 ΙV s οποτε θα μου δωσεις 2 Ditto.δεν τα εχω με Hiden ability γιατι δε μοu αρεσε. ειναι με dry skin η sand veil και ολα modest. τα IV's ειναι συμφωνα με τον τυπο στο Kiloyde city ΗP/Def/Spa/Sde ή Hp/Spa/Sde/Spe
Pages: 1 2 3 4
Reference URL's