Legendary Pokémon

Full Version: Επανεκδοσεις των Ruby and Sapphire στην εκτη γενια
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Ανοιξα αυτο το theard για να γραψω την αποψη μου για αυτα τα Remakes των Ruby and Sapphire αν ποτε βγουν...

Εγω πιστευω οτι αυτα τα Remakes παιδια δεν ειναι και πολυ απαραιτητα αλλα βλεπωντας οτι πολυ κοσμος τα ζηταει πιστευω οτι θα βγουν καποια στιγμη

Πιστευω οτι η περιπτωση με τιε επανεκδοσεις των Ruby and Sapphire δεν ειναι ιδια με τις επανεκδοσεις των δυο πρωτων γενιων γιατι:

1) εχουν αλλαξει καποια πραγματα απο την τριτη γενια οπως η ενσωματωση του Poke Mart στο Pokemon Center... πιστευω οτι αυτο θα το δικαιολογουσαν μια χαρα λεγωντας οτι εχουν περασει μερικα χρονια απο τα πρωτα παιχνιδια... δηλαδη να βγαλουν sequel αντι για remakes με διαφορετικους παικτες

2)Το να βγουν νεα παιχνιδια με την ιδια ακριβως ιστορια με τα πρωτα, δεν εχει νοημα για εμας που τα παιξαμε, γιατι με την μεταφορα των ποκεμον απο την μια γενια στην αλλη καποιοι απο μας εχουμε ακομα τα ποκεμον της τριτης γενιας... αυτη ειναι και η βασικη διαφορα με τα remakes της πρωτης και της δευτερης γενιας

θελω να δω αν συμφωνειτε με την αποψη μου ή λεω βλακειες παλι
(20-02-2014 02:26 PM)Mister 94 Wrote: [ -> ]θελω να δω αν συμφωνειτε με την αποψη μου ή λεω βλακειες παλι

Γιατί να λες βλακείες?
Έχεις ολοκληρωμένη άποψη με 2 επιχειρήματα,τα οποία καλούμαστε εμείς ή να τα απορρίψουμε με άλλα επιχειρήματα ή να συμφωνήσουμε με αυτά.
Βλακείες θα έλεγες αν έγραφες ''Πιστεύετε ότι θα βγουν remakes των Gen3 games?Εγώ πιστεύω ότι δεν θα βγουν γιατί είναι τα χειρότερα games που έχουν βγει ποτέ και όσοι τα παίζουν είναι χαζοί και *κολοκύθια*!''
Reference URL's