Legendary Pokémon

Full Version: Γράψτε όσα ποιο πολλά Pokemon μπορείτε
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Δεν ξέρω εαν υπάρχει ή όχι αυτό το παιχνίδι ήδη και για να πω την αλήθεια βαριέμαι να ψάξω οπότε εαν το έχει φτιάξει κανένας άλλος μπορείτε να το κλείσετε. Λοιπόν κανόνες αυτού του επικού παιχνιδιού:

1) Κάποιος γράφει έναν τύπο Pokemon (π.χ. Water Dragon)
2) Οι υπόλοιποι πρέπει να βρουν όσο ποιο πολλά Pokemon υπάρχουν που έχουν αυτόν τον συγκεκριμένο τύπο.
3) Ο πρώτος που θα πει όλα τα Pokemon που έχουν τον τύπο που έχει αναφερθεί θα μπορεί να βάλει αυτός τον επόμενο γρίφο.
4) Τα διάφορα Mega Pokemon μετράνε σαν κανονικά Pokemon. Π.χ εαν κάποιος
ρωτήσει Pkm για τον τύπο Water Dark θα χρειάζετε κάποιος εκτός απο το Sharpedo και το Carvanha (ή όπως γράφετε) να αναφέρει και το Mega Gyarados.
Αυτοί είναι οι κανόνες του παιχνιδιού. Καλή διασκέδαση.

Πρώτος γρίφος: Βρείτε όλα τα Pokemon που είναι Normal Physic (ευκολάκι)
Ο πρώτος που θα τα πει κερδίζει
Meowth
Persian
Ditto
Loppuny
Buneary
Rattata
Raticate
Eevee
Pidgey
Pidgeotto
Pidgeot
Tailow
Swellow
Staraptor
Staravia
Starly
Lickitung
Lickylicky
DAT lame huge dog in 5th gen
Fearow
Spearow
το huge dog είναι το Stoudland Toungue?

Όχι σκέτο Normal. Normal-Physic
(01-09-2014 04:49 PM)GeorgeT Wrote: [ -> ]το huge dog είναι το Stoudland Toungue?

Όχι σκέτο Normal. Normal-Physic

Physical εννοεις, έτσι;(που έχουν δυνατότερο Atk από S.Atk) Δηλαδή το Special είναι Spec; Toungue

Roger that, will post again.
Girafarig. Δεν νομίζω να υπάρχει άλλο. o.O
υπάρχει για σκεφτείτε λίγο
oh... come on now... ειναι πολυ δυσκολο να κοιταξεις στο pokedex του παιχιδιου... λοιπον... hachi, το αλλο normal/psychic pokemon ειναι αυτο που εδωσα εγω για να παρω το Manaphy και να το δωσω στον George'T και στον Aldark
μαθαίνει relic τραγουδάκι
Psychic ήταν; Είδα το Physic και λέω θα είναι Physical....

Meloetta. Toungue
Οπότε λες εσύ. Σόρρυ για το ορθογραφικό αλλά δεν τα πάω καλά με τη συγκεκριμένη λέξη
Reference URL's