Legendary Pokémon

Full Version: Fire Red/Leaf green
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5
Ποια είναι η γνωμη σας?(Poll)
Για ποιον λογο τις αγορασατε?
Εχετε κολλήσει καπου και χρειάζεστε βοήθεια?
Τότε γράψτε εδώ
(Δεν εγγυωμαι οτι θα σας βοηθησω αλλα εσεις σιγουρα θα με βοηθησετε Toungue )
Εγώ δεν ενθουσιάστηκα ιδιαίτερα... Εχω συμπληρώσει μόνο 30 ώρες παιχνιδιού. Προτιμώ τις R/S/E πολύ περισσότερο αλλά ο μόνος τρόπος να αποκτήσει κανείς κάποια Pokemon ήταν να αγοράσει μια από αυτές τις 2...

Είναι απλά μια επανέκδοση που δεν προσέφερε ιδιιαίτερους νεοτερισμούς, εκτός από εκείνους που έφεραν οι R/S/E.

Ακολουθήστε το hyperlink για την section FireRed/LeafGreen του Legendary Pokemon.
Συμφωνώ με τον Eraleas.Ο μόνος λόγος για να πάρεις FR/LG είναι για να πάρεις κάποια pkmn και μέχρι εκεί. Sad Sad Sad Σαν Remake παλαιότερης έκδοσης η Emerald τα καταφέρνει πολύ καλύτερα.
Agreed on that! Αν και παίζω Sapphire κάθε μέρα (berries) δε νομίζω ότι θα βαρεθώ την Emerald όταν την αγοράσω, μιας και παρουσιάζει αρκετές καινοτομίες και things to keep me goin'!
Ιδεα μου ειναι η τα γραφικα της Leaf/fire ειναι καλυτερα απο τις ruby/saphire?
Εγώ συγκινήθικα πολύ μόλις έπιασα ξανά Ratata μετά από τόσο καιρό :shock: Big Grin
Πιστεύω ότι ως remakes κλασικών κασετών είναι πολύ οραία παιχνίδια Wink
Θα μπορoύσαν να είναι και καλύτερες και να προσφέρουν κάποια πράγματα που προσφέρουν οι R/S/E εκτός από Pokemon...
Αμα ειχαν και Ποκεμον της περιοχης Hoenn θα ηταν καλυτερα αλλα και τωρα μου αρεσαν.Ερωτηση:ενας youngster(δεν ειμαι σιγουρος για το oungster)στο pattern bush μου λεει:these funny patterns on the groundl look like those that are in my granpa's clothes.Ξερει κανενας αμα εχει κανενα μυστικο εκει :?: :?: :?:
Δεν το ξερω αυτο... Παντως μου αρεσε πολυ που μπορουσα να ξαναπαιξω το original Kanto βελτιωμενο καθως μ' αρεσει πιο πολυ απο Johto κλπ... επισης ειχε και καινουρια ενδιαφεροντα για να μη βαρεθεις ( νησια, 386 pokemon)... Ηταν πολυ καλες Big Grin !!!
Εμενα δεν μου αρεσαν και τοσο πολυ, η περιπετεια ειναι ιδια σχεδον με τις παλιες R/B/Y αν εξαιρεσουμε τα Sevvi islands.
tsirifilosofos Wrote:Εμενα δεν μου αρεσαν και τοσο πολυ, η περιπετεια ειναι ιδια σχεδον με τις παλιες R/B/Y αν εξαιρεσουμε τα Sevvi islands.

Ας μην ξεχναμε οτι ειναι απλα μια επανεκδωση η οποια ειχε ως σκοπο να θυμισει στους παλιους τα 1α παιχνιδια και να τα γνωρισει σε καινουργιους.Απλα εχουν καλυτερα γραφικα.
Μα αυτο εκανε τις κασετες πολυ καλες.Σου θυμιζουν τα παλια
Για κάποιο περίεργο λόγο, δε με βολεύει ο κόσμος του Kanto...
Δεν μπορώ να παράγω berries και το Breeding Center είναι σε ένα άθλιο νησί αντί στην μέση του κόσμου/της χώρας...
Το breeding center τι ειναι?Κατι με την εκπαιδευση?
Ειναι ενα μερος οπου μπορεις να ζευγαρωνεις ποκεμον αντιθετου φυλου ωστε να παραγονται eggs.
Pages: 1 2 3 4 5
Reference URL's