Legendary Pokémon

Full Version: LegendaryPokemon grand meeting
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5
Εγώ θέλω ένα ανθρακί μπλουζάκι, να υποθέσω πως δηλώνουμε ενδιαφέρον εδώ?
Θέλω να δω το ανθρακί πως θα είναι αν και μάλλον αυτό θα πάρω. Στην περίπτωση που δεν μπορέσουμε να το πάρουμε τώρα, μπορούμε ίσως να έχουμε τα logos και να πάμε σε μαγαζί να τα φτιάξουμε (για προσωπική χρήση πάντα) αν και μάλλον θα βγει πιο ακριβό νομίζω.
E nai, ennoeitai pws tha sou erthei pio akriva an ftiakseis 1. Kapou sta 15€ logika. Proteinw na vgaloume kai photos me tis mplouzes meta
@skorp Αν θες την ταχυδρομούμε και βάζεις paypal ;p

@Leopoldos Noted!

@Grim Τα χρώματα και το μέγεθος (πόσο ακριβώς είναι medium πόσο large) είναι λίγο leap of faith φοβάμαι. Μπορώ να παραγγείλω οτιδήποτε, αλλά το πως ακριβώς θα είναι, δεν μπορούμε να το γνωρίζουμε.

Τα μπλουζάκια βάσης είναι Sol's Regent, και τα χρώματα είναι αυτά (όσο σωστά μπορεί να φαίνονται σε φωτογραφία) όπως τα βρήκα σε άλλο κατάστημα:

[Image: REGENT-11380_french_navy_A_763612e087df6...3a9c05.jpg] [Image: REGENT-11380_mouse_grey_A_cfdd376c43405c...f002a0.jpg]

Guys, για να είμαστε σωστοί, δεν έχω παραγγείλει ξανά από εκείνον, όμως η αναλογία τιμής και ποιότητας που υπόσχεται φαίνεται καλή. Όσον αφορά τα μεγεθη, αν κάποιος δεν θέλει να ρισκάρει με το να είναι τυχόν μικρό το Medium, ας προτιμήσει Large.
Ταυτόχρονα αν κάποιος κλείσει t-shirt και μετά δεν το θέλει, αυτό θα μπει από την τσέπη μου… :/
Soooo, when can I expect to receive my LP shirt? Toungue
I wish I could come....I hope y'all have a wonderful time at the meeting! I'll be busy playing ORAS *wink* Toungue
Ανθρακί Large για εμένα, θα πάρω σίγουρα.
(14-11-2014 08:19 PM)LEOPOLDOS Wrote: [ -> ]Εγώ θέλω ένα ανθρακί μπλουζάκι, να υποθέσω πως δηλώνουμε ενδιαφέρον εδώ?
Οπότε, Large το θέλω.
http://www.legendarypokemon.net/2014/11/...smash-bros

ανέβηκαν και οι λεπτομέρειες Smile

μοιραστείτε το με όσους και όπου μπορείτε!
Και εγώ φυσικά είμαι μέσα για μπλούζα χρώματος ανθρακί σε large μέγεθος (μακάρι να ταν και XL Toungue) μέσω ΕΛΤΑ xD !

Και πάλι θλίβομαι που δε θα μπορώ να παρευρεθώ...you guys are like a family to me!
Πέρα από το πρωτάθλημα Pokémon × Super Smash Bros που θα διεξαχθεί στις 13:00 το μεσημέρι, το pre-launch event για τις Pokemon Omega Ruby και Alpha Sapphire θα έχει κάποια συγκεκριμένη ώρα ή θα τρέξει κατά τη διάρκεια όλης της μέρας?
Από τις 12- 12:30 θα είμαστε εκέι μέχρι όσο τραβήξει.
Hmm, den exw paypal. Katse na rwthsw an mporw na kanw kati kai tha sou apanthsw
Θα είμαι εκεί, ανυπομονώ! Big Grin
It's going to be BIG Big Grin Το νέο θα διαδωθεί σε πολλά sites! Μακάρι να τους γεμίσουμε το χώρο. Να μην χωράνε άλλοι!
Άντε και καλό Smash! Ελπίζω τα 3DS να είναι ανθεκτικά και να να μην έχουμε κανένα θέμα με σπασμένους αναλογικούς. Κρίμα που το Mewtwo δεν θα είναι διαθέσιμο στο παιχνίδι για αρκετό καιρό ακόμα. Sad
Pages: 1 2 3 4 5
Reference URL's