Legendary Pokémon

Full Version: Eon Ticket ΩRαS στην Ελλάδα
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Αρκετοί θα έχετε δει πως το Eon Ticket άρχισε να μοιράζεται και σε μας, σε συγκεκριμμένες θέσεις προς το παρόν: http://www.nintendo.gr/index?dispatc...ews_id=844

Θα γινόταν όμως να το διαδώσουμε πιο μακρία; Όσοι μένετε (ή επιστρέφετε για Χριστούγεννα) εκτός Αθήνας και Θεσσαλονίκης, γνωρίζετε έστω και λίγο κόσμο που παίζει ΩRαS;

Θα μπορούσατε να κάνετε μικρές συναντησούλες και να το μεταφέρετε σε άλλους με StreetPass αν μπορούσαμε με κάποιον μαγικό τρόπο να το τηλεμεταφέρουμε στην κασέτα σας;

[Image: 800px-Eon_Ticket.png]
Εγώ πάντως δεν πήγα στο event ενώ κανονικά ήταν να πάω γιατί τελικά προέκυψε ένα πρόβλημα. Παίζει να δωθεί ξανά σε κανένα μαγαζί (πχ:Public) για να έχουμε περισσότερα άτομα την ευκαιρία να το πάρουμε? (ελπίζω μόνο εκτός περιόδου Χριστουγέννων γιατί θα είμαι εκτός Αττικής).
Πάντως στο χωριό μου δεν γνωρίζω αν παίζει κανείς OR/AS αλλά απ'όσο ξέρω από έναν δεύτερο ξάδερφό μου,παίζουν μερικά άτομα Pokemon. Και είναι δύσκολο να μάθω αν παίζουν OR/AS γιατί αυτόν τον ξάδερφό μου θα τον δω ξανά τώρα τα Χριστούγεννα. Αλλά αν γίνεται με αυτόν τον μαγικό τρόπο να πάρω το ticket για καλό και για κακό δεν θα έλεγα όχι Toungue

ΥΓ: Μια καλή ιδέα κατά τη γνώμη μου θα ήταν μήπως γινόταν τίποτα στα καταστήματα Γερμανός αφού υπάρχει πανελλαδική κάλυψη σχεδόν κι επίσης έχει ήδη γίνει ένα event εκεί (για το demo code)
Το γράψανε πολύ αργά και δεν είδα την είδηση.
Προσπάθησα να παω αλλά άργησα.
νομιζω χωρις να ειμαι σιγουρος οτι μπορουμε να το στειλουμε και στους υπλοιπους απο το BuzzNav και μιας που ειπα για αυτο, θα ποσταρω για αυτο σε αλλο theard
Εγώ θα είμαι στη Ρόδο για Χριστούγεννα, αν κάποιος από Ρόδο θέλει το Eon Ticket, ας μου στείλει pm όταν πλησιάζουν τα Χριστούγεννα να κανονίσουμε.
Reference URL's