Legendary Pokémon

Full Version: Νέες κατηγορίες.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Καλά Χριστούγεννα σε όλους!
Μια και το ελληνικό τμήμα των φόρουμ έχει αναπτυχθεί πάρα πολύ., πέρα απο τις προσδοκίες μου και περισσότερο και απο το αγγλικό τμήμα, σκέφτηκα να προσθέσουμε νέες κατηγορίες στα φόρουμ ώστε να μην συζητώνται όλα στα Γενικά και να υπάρχει έτσι μια καλύτερη κατηγοριοποίηση.
Εδώ ίσως είναι καλύτερα να προτείνετε εσείς οι ίδιοι οι χρήστες, ποιές κατηγορίες θα μπορούσαν να προστεθούν καθώς ομολογουμένως εγώ ο ίδιος δεν είμαι και απο τους πιο ενεργούς χρήστες Wink
Θα μπορούσαμε να βάλουμε μια κατηγορία "Games (δλδ Παιχνίδια λεξεων, ελληνικο 4 word story klp.) kai Contests"
Ή ισως μια κατηγορια για τα ελληνικα Fanfics που ειναι πολυ περισσοτερα απο τα αγγλικα. Και αν δεν βαριεσαι, μετακινεις τα topics.
Εγώ πιστεύω ότι πρέπει να υπάρχουν κατηγορίες και θέματα για άλλου είδους games π.χ.
*Games>rpg>Final Fantasy
*Games>sports games>Pro Evolution Soccer
Τα θέματα θα μετακινηθούν αναλόγως όταν δημιουργηθούν νέες κατηγορίες έτσι και αλλιώς, απλά ήθελα να ξέρω ποιά θεωρείτε ποιο χρήσιμα σε σχέση και με τα θέματα που ήδη υπάρχουν. Smile
Giati oxi mia katigoria gia spriting? Oi ellines spriters einai perissoteroi apo toys ksenoys.
Για την ακρίβεια, όλοι οι σπρίτερς με μία εξαίρεση ειναι ελλήνες.
Εγώ προτείνω να φτιάξουμε ένα on line magazine για pokemon . Θα μπορούσαμε να δημοσιεύουμε διάφορα άρθρα, pokemon of the week, μικρές ιστοριούλες και άλλες στήλες με ανέκδοτα κ.α. Ίσως όταν κυκλοφορήσουν οι d/p να βάζαμε και μικρά μέρη walkthrough. Τώρα η γλώσσα...
Η στηλη με τα ανεκδοτα νομιζω πως ειναι καλη ιδεα..
Χμ απο τα Χριστούγεννα το έλεγα και ακόμα να κάνω κάτι... πρέπει να το κανονίσω με το που θα τελειώσω την εξεταστική...
H sthlh me ta anekdota einai tzami idea. Tha mporousame na prosthesoume mia sthlh me online walkthough gia ola ta paixnidia pokemon.
SYMFONO MAZI SOY
Ισως μια σελιδα στο fam art,η απλα στο others,που μπορουμε να εχουμε κομικ με pokemon.Ο καθενας θα μπορει να εχει εκει τη δικη του gallery με κομικ.
mia kathgoria gia mousikh
Ένα νέο forum "New Users"(αγγλικά)
&
«Νέα Μέλη»(ελληνικά)
Pages: 1 2
Reference URL's