Legendary Pokémon

Full Version: Μπάι...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Δυστυχώς, για προσωπικούς και μη-προσωπικους λόγους για λείψω για λιγω καιρο απο το σαιτ (και απο το μσν)(για αυτο ήμουν που ινακτιβ και στα δυο τον τελευταιο καιρι). Ο λιγος καιρός μπορεί να είναι απο 2 βδομαδες εως 2 μηνες. "Φεύγω" απο την Τριτη. Πάντως, σας το υπόσχομαι, θα παλέψω για να ξαναγυρισω. Έως τότε...
μπαι...
Καλά να περάσεις.. και εγώ είχα πολλές δυσκολίες. Αλλά κατάφερα και τις προσπέρασα.. πάντα να προσπαθείς για το καλύτερο και να ξέρεις ότι σε υποστηρίζουμε Wink.
Και όταν επιστρέψεις θα μας πεις τις εμπειρίες σου Big Grin
μπαη λουκαριε .βεβαια την αλλη φορα πριν κανεις ποστ να ελεγχεις το ποστ σου
Pokemaniac Wrote:Καλά να περάσεις.. και εγώ είχα πολλές δυσκολίες. Αλλά κατάφερα και τις προσπέρασα.. πάντα να προσπαθείς για το καλύτερο και να ξέρεις ότι σε υποστηρίζουμε Wink.
Και όταν επιστρέψεις θα μας πεις τις εμπειρίες σου Big Grin

δεν ειναι τόσο ωραίο οσο ακούγεται...δεν είναι καθόλου ωραίο...
ενιγουέι, φχαριστω για την υποστήριξη των πολλών μελλων που ποσταραν εδω (λέμε τωρα...)
και στην τελικη...
Μπαι...
Εγώ πάλι (ο περίεργος) δεν κατάλαβα τί έγινε.Γιατί φεύγεις?Πού πας?
Σε καμιά-δυο βδομάδες που θα ξαναγυρίσει (πολύ είπα?) θα σου απαντήσει Intruder. Κι από ψυχολογικής απόψεως, είναι πιο εύκολο να φύγεις χωρίς να το πεις σε κανέναν, οπότε και σιγά-σιγά όλοι όσοι δεν πολυνοιάζονται ξεχνούν την ύπαρξή σου, παρά το να το πεις ότι φεύγεις. Γιατί μετά είσαι υποχρεωμένος να το κάνεις. Και κανενός δεν του αρέσει να κάνει κάτι που υποχρεούται να κάνει.
(Δεν είναι επίθεση στον Lucario, απλά εξηγώ).
Αντίο Lucario! Συμφωνώ μαζί σου vensires! Κι εγώ έλειπα τόσο καιρό δίχως να πω πως θα λείψω και ''να το αποτέλεσμα....."
bb lucario, ελπίζω να επιστρεψεις γρήγορα
βεβαια ακομα δεν εχω κατγαλαβει γτ φευγει.
γυρισα. καντε ντιλιτ το θρεντ. μπορει να ξαναφυγω. αυτα
Well, καλώς τον...
Reference URL's