Legendary Pokémon

Full Version: Μαθηματα abuse/blackmailing(κακομεταχειρισης/εκβιασμου)απο τον MANUELF
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Απ' οτι φαινεται ο φιλος μας ο MANUELF δεν εχει καταλαβει τον ορισμο των λεξεων:
  • Σατιρα
  • Χιουμορ
  • Επικοδομητικα σχολια

Θα ξεκινησω αυτη τη συζητηση με ενα screenshot
[Image: Manuelfabuse.jpg].
Τωρα θα κανω μια μικρη ερμηνια και αναλυση της ψηφου του Manuelf.
για αρχη ας την γραψουμε.
MANUELF Wrote:for spaming at my thread! i can put this negative vot away, if he vote for me positively!
και τωρα αναλυση:
MANUELF Wrote:for spaming at my thread
για αρχη ας δουμε λιγο το thread.
Γενικα στοιχεια thread:
Τιτλος:Team Olympic: the Greek Pokemon trainer team!
Author:ΜΑNUELF
Replies:95
Views:1911
(τα νουμερα αφορουν την ωρα συγγραφης του thread).
Αφου ειπαμε λιγα γενικα για το θεμα συζητησης μπορει ο οποιοσδηποτε να καταλαβει οτι ειναι ενα θεμα προς την συζητηση μιας ομαδας,δηλαδη την εκφραση τυχων αντιθεσεων,προτασεις αναθεωρισεις τροπολογιες κ.ο.κ.
τωρα θα ανατρεξω σε αλλο ποστ απο το ιδιο ατομο:
MANUELF Wrote:to thread to eftiaksa gia na sizitame gia tin team ke gia na ekfrazete epithimia engrafis! ohi gia na mou lei o kathe griniaris giti den tha ebene stin team! se osous den aresi kati, as mou to poun se pm!
Ιδεα μου ή αλλος ειναι ο γκρινιαρης εδω?Δικε μου κοψε την κλαψα και παρε κανα χαρτομαντηλο γιατι μου τα τρακαρες(εκ του κανω τρακα xD)oλα!

MANUELF Wrote:i can put this negative vot away
ναι κι εγω μπορω να κανω το ιδιο για την δικια σου ψηφο,θα μπορουσα επισης να ειμαι στο +450 rep,αλλα βλεπεις ποσσως με ενδιαφερει.Εγω ξερω ποια ειναι η θεση μου και ποιες οι σχεσεις μου με τα μελη.
MANUELF Wrote:if he vote for me positively!
εδω θα χρειαστει περεταιρω αναλυσις.
MANUELF Wrote:if he vote
Τα ρηματα της αγγλικης κλινονται,περαν απο τα ανομαλα.Ο γενικος τυπος για τα ρηματα εις -e ειναι
"I -e
You -e
He -es
She -es
It -es
We -e
You -e
They -e"
αρα η προτασις θα ητω ορθη αν ητω "If he votes"
Μετα
MANUELF Wrote:if he vote for me positively!
Εδω ειναι το ζουμι.Ο κυρ'ΜANUELF δεν εχει καταλαβει σε ποιον παει κοντρα και με ποιον τροπο.Δυστυχως δεν ξερει οτι δεν μπορει να λεει σε καποιον οτι "Θα σε κανω ισο με εμενα αν πεις οτι ειμαι ανωτερος σου/αποδεχτεις την ηττα σου" ποσο μαλλον σε καποιον που ειναι ανωτερος του,ή τουλαχιστον θαρρει ετσι και εχει ενα "Α"εγωισμο.Αυτη η κινηση φιλτατε ηταν κινηση απελπισιας.Πιστευεις οτι σε καποια τοσο φιλελεφθερα Φορα υπαρχουν χωροι για τετοιους τραμπουκισμους?Εδω δεν χωραει το αποφασιζω και διατασσω.Αν θες κανε δικα σου φορα στα οποια να λες οτι εισαι ο Θεος και οτι κανεις ο,τι θες.Και πως μπορεις να ζητας να σε ψηφισω?Απλωσε και το χερι να σου δωσω και κατοσταρικακι ρε!

Για να βγεις νικητης πρεπει πρωτα πρωτα να υπαρχει πολεμος/εχθρα κ.λ.π.Εδω δεν υπαρχει κατι τετοιο,εκτος αν εσυ ζητας κατι τετοιο.Σε τετοια περιπτωση θα πρεπει να μιλησουμε.Εγω δεν εχω εχθρα μαζι σου και ουτε με κανεναν.

Κλεινοντας,θα ηθελα να δηλωσω την πικρια μου για καποιες συμπεριφορες που εχουν εμφανισθει τον τελευταιο καιρο,αλλα νομιζω οτι ο διαλογος ειναι η καλυτερη λυσηSmile

Καληνυχτα και πανε φαε καμια παστα ρε ΜΑΝUELF μπας και την παλεψεις...
lol. I choose sides. In the next episode you'll learn which side i picked
Να πω τη γνώμη μου; Εγώ ποτέ δεν κόλησα σε mod/admin. (Μη μου πείτε τίποτα. Τη γνώμη είπα.)
Nai vasika Celebi dn einai 8ema mode-member.Dn katalava?Epeidh kapoios einai mod dn shmainei oti panta exei dikio alla sthn sugekrimenh periptwsh exei gt egine 8ema enw o Billaros apla dn sumfwnouse m kapoia pragmata.Alla egw dn 8a eperna pote pisw thn gnwmh m mono k mono epeidh kapoios einai mod...eleos polu glupsimo 8a evgaine,Dn to lew g sena genika milaw!
Jesus, ελεος, το εχετε παρει πολυ σοβαρα το θεμα. Ο billaros, απλα εκανε καποιες επισημανσεις στο thread του MANUELF, οι οποιες θεοωρηθηκαν spam, γιατι οι περισσοτεροι που τις ειδαν δεν ειχαν διαβαζει τα προηγουμενα γεγονοτα στο thread. Επισης εδω περα θιγεται απλα ενα σχετικο παραδειγμα χωρις να χρειαζεται να στιγματιστει καποιο ατομο (aka MANUELF). Στην προκειμενη περιπτωση δλδ, απλα ο billaros ηθελε να υποστηριξει τη γνωμη του περι της Team του MANUELF που ο οποιος το πηρε ποιο σοβαρα απο οτι επρεπε, και εδωσε -ρεπ στον billaro, λεγοντας του, ή παιρνεις το δικο σ -ρεπ απο εμενα για να το βγαλο και γω, κτλ...
Ετσι φτανουμε στο σημειο του εκβιασμου κτλ... Νομιζω ομως πως το ολο θεμα μπορει να τελειωσει εδω, και να ξεκαθαρισουν τα μελη, μονα τους τη διαφωνια τους.
Celesi Wrote:λεγοντας του, ή παιρνεις το δικο σ -ρεπ απο εμενα για να το βγαλο και γω, κτλ...

οταν μου εκανε το -ρεπ εγω δεν του ειχα καθολου ρεπ.Ηταν σαν να μου ζηταει υποταγη...
αν του ειχα κανει -ρεπ,να το δεχθω,αλλα δεν του ειχα κανει -ρεπ...μετα του εκανα.
Σε αυτη τη περιπτωση εχεις οντως ενα λογο παραπανω.
MANUELF (14) - Last updated Wednesday, February 6th, 2008, 21:10

Negative: for spaming at my thread! i can put this negative vot away, if he vote for me positively!


Billaros (15) - Last updated Wednesday, February 6th, 2008, 22:38 [Delete Vote]

Negative: Never,i will not subbmit,even if i get -222,for the moment eat my de_dust

για του λογου το αληθες
εγω παντος τωρα ζηταω ανακοχη! (επισης, μηποσ εχεισ καμια συγγενια με τον Λαζοπουλο? Ακομα και εαν ειναι εναντιον μου, αναγνωριζω πωσ ειναι πετυχημενα)!
bump
βσκ πότε έγινε αυτό?
βσκ όχι, γιατί δεν πέφτει ξύλο? εγώ δηλαδή πλήρωσα για να δω "οκ, δεν έχω πρόβλημα μαζί σου αλλά εσύ έχεις"? ΟΧΙ, θέλω να δω ξύλο, προτείνω ο Βασίλης και ο μανουελφ να κλείσουν ένα ρινγκ και να λύσουν εκεί τοις διαφορές τους, εγώ θα πουλάω τα φιστίκια.
Καλά πότε έγινε αυτό, τέσπα πιστεύω πως ο Βασίλης έχει δίκιο. Από την πλευρά του Manuelf αν έχουμε λόγο βάζουμε και -rep, αυτός κατά την γνώμη του βρήκε λόγο όμως κατα την δικιά μου γνώμη έχει άδικο. Τέλος αν καταλήξετε σε αυτό που είπε ο Pokeman ο Torch θα φέρει τα σπόρια και εγώ τα στραγάλια
Είμαι 99% σίγουρος ότι μετά από τόσο καιρό το θέμα θα έχει τελειώσει.
Είμαι 99% σίγουρος ότι σε λίγο καιρό δεν θα υπάρχει παλιό thread που δεν θα έχει φάει ανούσιο bump.

Locked μέχρι να έρθει ο Billaros να το bumpάρει πάλι.
bump
μπαχαχαχαχαχα
Pages: 1 2
Reference URL's