Legendary Pokémon

Full Version: Προβλήματα στο site
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4

pr.Birch

Αλλαξα το e-mail μου, αλλά όταν πατάω το link για activation, μου βγάζει αυτό το μήνυμα:

Information

You have already activated your account

Ενώ δεν τον έχω ενεργοποιήσει και δεν μπορώ να μπω!
Θα βοήθαγε αν ανέφερες το username που προσπαθείς να ενεργοποιήσεις...
Εντάξει το λυσα! (επιτελους! :evil: :evil: )
Δεν ξέρω το γιατί αλλά το post count κλέβει. Ενώ έχω κάνει 11 posts (μαζί με αυτό) μου λέει ότι έχω 5. Γιατί;
Όντως! Επίσης ένας έχει 0 posts και μάλιστα ΕΧΕΙ κάνει post! Και αυτό που είπα για τα γενέθλια... Μας δείχνει μια μέρα πιο μεγάλους!
Νομίζω μόλις έφτιαξα το post count Big Grin
Τι θα γίνει με τα παλιά PotW? Δεν θα πρέπει να είναι εκεί και να μπορεί να τα βλέπει ο καθένας?
Τι συνεβη στο thread που υπηρχε στην κατηγορια Computers and Programming?
Er looks like it vanished...
Δεν έχω ιδέα που στο καλό πήγε o.o
Arty2 υπάρχει ένα πρόβλημα στα style.
Τουλάχιστον σε αυτό με το μικρό Lugia(όχι με το dark) και τα κινέζικα/γιαπωνέζικα από κάτω.
Όταν κάνεις κάποιο post, πρέπει τα smilies και τα bbc code tags να μπαίνουν:
στην πρώτη περίπτωση στο σημείο του κέρσορα
στη δεύτερη περίπτωση, στην αρχή και στο τέλος του επιλεγμένου κειμένου.
Αντί γι'αυτό μπαίνουν στο τέλος της τελευταίας γραμμής του κειμένου...
Δεν ξέρω αν μπορείς να κάνεις κάτι γι'αυτό. Από forum-code(php,html κτλ) δεν έχω ιδέα. Στο δικό μου forum άλλαξα απλά style και διορθώθηκε το πρόβλημα οπότε δε μπορώ να σε βοηθήσω...
Μπορω να διαγραψω ενα προηγουμενο comment? (Δικο μου φυσικα) Εκανα βλακεια σημερα και εκανα post το ιδιο σχεδον comment... Sad
Δεν πειραζει.Μαλλον ο Ηρακλης ή ο Αντωνης μπορουν.
Οποιοσδήποτε μπορεί να διαγράψει όποιο δικό του post θέλει.
Στο κάτω μέρος κάθε post εμφανίζει δύο buttons ([Image: postbit_quote.gif] και [Image: postbit_report.gif]).
Στα δικά σου εμφανίζονται και άλλα δύο([Image: postbit_edit.gif] και [Image: postbit_delete.gif]). Αυτό το [Image: postbit_delete.gif] είναι για διαγραφή.
Αλλιώς κάνε κλικ στο edit και πάνω πάνω θα δεις ένα checkbox που γράφει δίπλα "Delete?".Μετά ακολούθα τις οδηγίες Cool
Μα δεν μιλαει για post.Μιλαει για comment που εκανε στο site και οχι για το Forum.
Sorry.Didn't notice...
Pages: 1 2 3 4
Reference URL's