Legendary Pokémon

Full Version: Γνωστοποιησις
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
mew2 etsi gia na ktlveis pws na grafeis g33klish. grafeis : telika iste i perisoteri oxi oli vevea arxikomple3aroi egw sou grafw : telika eiste oi perisoteroi an oxi oloi vevaia arxikomple3aroi.


parathreis kamia diafora?
ναι οτι γραφεις γκρηκληςxD
ThEoXaRhS{MaZa} Wrote:εαμ,δεν καταλαβα τπτ αλλα αν μολις με ειπες αρχικομπλεξαρικο εχω να σου ανταπαντησω αυτο

[Image: xestikame.jpg]

βεβαια δεν ξερω τι μπορει να σκεφτεται ο αρτυ για την προσβολη σ τωρα...

ipa i perisoteri oxi oli ke o arty2 dn itan mesa se aftous opos ke poli ali
mew2 Wrote:telika iste i perisoteri oxi oli vevea arxikomple3aroi

Συγγνώμη mew2, αλλά δεν θα έπρεπε να προσβάλλεις τους άλλους με αυτό τον τρόπο. Βασικά, δεν θα έπρεπε να τους προσβάλλεις καθόλου, διότι ο χαρακτήρας του ατόμου δεν αλλάζει. Αν δεν σου αρέσει εδώ(να μιλάς και να συζητάς με τους άλλους), τότε δεν υπάρχει κανένα νόημα να είσαι εδώ. Σωστά; Και εφόσον απαγορεύτηκαν τα Greeklish(δημιουργήθηκε κανόνας πιστεύω), τότε θα έπρεπε να υπακούς σε αυτόν. Δίκιο δεν έχω;
μνιουτου Wrote:[ipa i perisoteri oxi oli ke o arty2 dn itan mesa se aftous opos ke poli ali
να πεις ονοματα για να ξερω ποιοι χεστηκανε για να τους σκουπισω.
Tr41n3R_Darvor_gr Wrote:mew2 etsi gia na ktlveis pws na grafeis g33klish. grafeis : telika iste i perisoteri oxi oli vevea arxikomple3aroi egw sou grafw : telika eiste oi perisoteroi an oxi oloi vevaia arxikomple3aroi.


parathreis kamia diafora?

ne oti grafis or8ografimena
ακομα αγνοεις το γεγονος οτι σου ζητησα να μου πεις ποιους λες κομπλεξικους.
mew2 Wrote:
Tr41n3R_Darvor_gr Wrote:mew2 etsi gia na ktlveis pws na grafeis g33klish. grafeis : telika iste i perisoteri oxi oli vevea arxikomple3aroi egw sou grafw : telika eiste oi perisoteroi an oxi oloi vevaia arxikomple3aroi.


parathreis kamia diafora?

ne oti grafis or8ografimena

πονανε τα ματια μ και ο λιγοστος εγκεφαλος μ για να καταλαβω τι γραφεις.
με Ultrex πληθυκες?
mew2 Wrote:telika iste i perisoteri oxi oli vevea arxikomple3aroi
Billaros, έλα να με σκουπίσεις, ακόμα κι αν δεν είμαι σ' αυτούς.

mew2 Wrote:
Tr41n3R_Darvor_gr Wrote:mew2 etsi gia na ktlveis pws na grafeis g33klish. grafeis : telika iste i perisoteri oxi oli vevea arxikomple3aroi egw sou grafw : telika eiste oi perisoteroi an oxi oloi vevaia arxikomple3aroi.


parathreis kamia diafora?
ne oti grafis or8ografimena
Ναι, δηλαδή αυτό που σου λέμε να κάνεις εδώ και κάτι μέρες. FFS πια, ακόμα κι ο Darvor γράφει την πρόταση σωστά, μάθε κι εσύ πεντέ-έξι κανόνες ορθογραφίας...
Επειδη το ποστ του mew2 περι κομπλεξικους ηταν μετα το δικο μου λογικα εννοει και εμενα.Εγω αποτι καταλαβα αλλος ειναι ο κομπλεξικος.Το μονο που σου ειπαμε ειναι η να γραφεις ΣΩΣΤΑ τα greeklish η να μην τα γραφεις καθολου.Και εσυ εχεις κανει ολοκληρο θεμα και κλαιγεσαι.ΕΛΕΟΣ ΠΙΑΑΑΑΑΑ
Το thread έχει εξελιχθεί σε flamming και δεν βλέπω λόγο να συνεχιστεί αυτό...
Το θέμα θεωρείται λήξαν, κάποιοι με την ανορθογραφία και κυρίως τη συμπεριφορά τους κατάφεραν να απαγορευθούν πλέον τα greeklish
Επίσης καλό θα ήταν να μην συνεχιστούν οι προσβολές...
Ελα ρε μαπα μιου2 να δεις τι εκανες
Nαι και ελεος δηλαδη!Και Αρτυ αυτο με τα greeklish δεν θαναι λιγο δυσκολο?καθε νεο member κατα κυριο λογο γραφει greeklish .θα λεμε ολη την ωρα μην γραφεις greeklish και ετσι?καποια στιγμη θα καταντησει κουραστικο και θα την πληρωσουν ατομα που δεν φταινε καν.
ntropis pramata dld!!
Pages: 1 2 3
Reference URL's