Legendary Pokémon

Full Version: Milton's sprite shop (Greek)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Λοιπον οι κανονες ειναι:
Δεν θα μπορουν να γινουν ολα τα αιτηματα σας...
Δεν ξερω ποσο χρονο θα μου παρει καθε αιτημα...
If you use them credit me!

Some of my work...

[Image: ba.png] [Image: fd.png]
[Image: MySteven.png] Steven (Grovyle_Fan's Request) [Image: Garamsbadge.png]Ground/Rock Badge (Garam's request) [Image: ash.png] (Pokemon Trainer SILVER's request)
Καλά αυτά είναι καταπληκτικά αλλά πως αλήθεια τα φτιάχνεις? Εγώ θέλω κάποια sprites του Cyrus (Team Galactic Leader).
Πολύ καλή δουλειά milton!! Μήπως θα μπορούσες να φτιάξεις και sprites του Steven, του champion από τις ruby και sapphire;;
Pokemon Trainer SILVER Wrote:Καλά αυτά είναι καταπληκτικά αλλά πως αλήθεια τα φτιάχνεις? Εγώ θέλω κάποια sprites του Cyrus (Team Galactic Leader).
Υπαρχει ηδη ενα sprite του Cyrus (DPP Style)
Μιλτο τα sprites σου ειναι πολυ ωραια,μηπως θα μπορουσες να μου φτιαξεις ενα που να μοιαζει με badge για Rock/Ground Gym και να εχει ενα G στο κεντρο?Κατα προτιμηση να εχει διαστασεις απο 20x20 εως 30x30.
Ευχαριστώ Mίλτο για τον steven! Για άλλη μία φορά πολύ καλή δουλειά!! ( Μακάρι να παρέμενε champion και στην emerald. O Wallace με χαλάει λίγο.Sad )
Ετοιμο και το request του Garam!
Ευχαρηστω Μιλτο,βεβαια το περιμενα λιγο διαφορετικο αλλα δεν πειραζει κ αυτο μου αρεσει,μονο που με γλυτωσες απ τον κοπο του να το φτιαξω μονος μου ειναι αρκετο.
milton Wrote:
Pokemon Trainer SILVER Wrote:Καλά αυτά είναι καταπληκτικά αλλά πως αλήθεια τα φτιάχνεις? Εγώ θέλω κάποια sprites του Cyrus (Team Galactic Leader).
Υπαρχει ηδη ενα sprite του Cyrus (DPP Style)


Εννοώ ένα sprite του Cyrus που να είναι σαν αυτά (τα δεύτερα):

[Image: fd.png]
Sorry αλλα δεν μπορεσα να το φτιαξω...Πες μου οτι αλλα θελεις και θα το φτιαξω!
Μερικά sprites του Ash?
Done!!!
Καλά είσαι φοβερός! Thanks!
Reference URL's