Legendary Pokémon

Full Version: Signatures
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Δυστυχώς αναγκάζομαι να ανοίξω ένα thread σχετικά με το πολυσυζητημένο θέμα των υπογραφών (signatures) του κάθε χρήστη.

Έχουμε παρακαλέσει οι υπογραφές να μην ξεπερνάνε ένα συγκεκριμένο όριο κατά καιρούς, όμως φαίνεται ότι πολλοί από εσάς αγνοούν εντελώς τις παρακλησεις μας.

Μιας και δεν θέλω να αρχίσω να λέω ονόματα και να στέλνω δεκάδες προσωπικά μηνύματα, σας παρακαλώ προσπαθήστε να μικρύνετε τις υπογραφές σας πρωτού χρειαστεί να επεμβούμε και να θέσουμε ένα όριο μέσω του Admin Panel.

Σας ευχαριστώ.
Εκτος του κανονα,δεν φαινονται και πολυ ωραιες οι μεγαλες signatures....
Εγώ δεν έχω πρόβλημα με το μέγεθος της εικόνας (προς το παρόν δεν έχω καν!) αλλά πολύ θα ήθελα να αυξανόταν ο επιτρεπόμενος αριθμός των χαρακτήρων. Αντί για 255 να γινόντουσαν π.χ. 400 – 500...
Eγω θα ηθελα να μεγαλωσει λιγο το οριο μεγεθους των avatars,αν και ο σκοπος του thread δεν ειναι να ζηταμε για αλλαγες....
εσυ πολλα θες
Tr41n3R_Darvor_gr Wrote:εσυ πολλα θες

Πιστευω οτι πολλοι θα το θελανε αυτο,οχι μονο εγω.
By the way κι εγώ θα ήθελα να μεγαλώσει λιγάκι το όριο μεγέθους των Avatars. Βέβαια κάτι τέτοιο δεν νομίζω να γίνει τουλάχιστον στο άμεσο μέλλον...
Xarhs Wrote:
Tr41n3R_Darvor_gr Wrote:εσυ πολλα θες

Πιστευω οτι πολλοι θα το θελανε αυτο,οχι μονο εγω.

αλλο το τι θελουν οι πολλοι και αλλο τι θα κανει ο admin
Δεν έφτιαξα αυτό το thread για να συζητήσουμε τι θέλουμε και τι όχι ο καθένας. Απλά για να κάνω μια παράκληση σχετικά με τις υπογραφές. Απο εκεί και πέρα το τι και πως θα γίνει είναι στην δικαιοδοσία του Arty2.
Reference URL's