Legendary Pokémon

Full Version: Pokemon Secret Base HELP!!!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Έχω Emerald και εχω μία Secret Base που έχει 3 δωμάτια αλλά στους διαδρόμους, πηγαίνοντας στα άλλα δωμάτια, έχει τρύπες και έτσι ενώ έχω μία μεγάλη βάση δεν μπορώ να την εκμεταλλευτώ όλη.
Ένας φίλος μου είχε το ιδιο πρόβλημα στην δικιά του βάση και βρήκε κάποια ξύλα τα οποία έβαλε πάνω στις τρύπες και έτσι μπορούσε να πάει στα άλλα δωμάτια.


Μήπως ξέρετε που μπορώ να βρω αυτά τα ξύλα; Έχω πάει σε πολλά καταστήματα στη Hoenn αλλά δεν βρήκα τίποτα μόνο άλλα έπιπλα.

Το συγκεκριμένο αντικείμενο λέγεται:

SOLID BOARD
Place over a hole to cross to the other side.

Μπορείτε να το δείτε και στο link που θα σας δώσω, είναι από το Legendary Pokemon: http://www.legendarypokemon.net/rs/furni




Ευχαριστώ
Πρέπει να αγοράσεις Solid boards απο το Lilycove Department Store.(στην ταράτσα ή στον τελευταίο όροφο.)
Θα παρακαλούσα πολύ, να μην ανοίγονται threads για μια απλή ερώτηση. Υπάρχει το thread με Ερωτήσεις και Απαντήσεις εδώ.

Ο πωλητής του Solid Board δεν είναι πάντα εκεί. Θα πρέπει να παρακολουθείς τηλεόραση. Κάποια στιγμή θα ενημερωσει των εκπαιδευτή πως το Lilicove Dep. Store κάνει κάτι σαν εκπτώσεις αν θυμάμαι καλά. Τότε θα πας στον πάνω όροφο και θα τα αγοράσεις.

Ευχαριστώ.
Reference URL's