Legendary Pokémon

Full Version: Περί συμπεριφοράς...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Επειδή έχω συνεχή παράπονα παρενοχλήσεων μεταξύ χρηστών, θα ζητήσω ένα πράγμα: αν κάποιος σας ενοχλεί απλά αγνοήστε τον, μην τον ενοχλείτε και μην κοροϊδεύετε, υπάρχει και ignore list, και αν συνεχιστούν τα φαινόμενα θα υπάρχουν και επιπλέον ποινές.
Σιγα που ειναι μεταξυ χρηστων μονο ενας παραπονιεται και στο κατω κατω αν τον ενοχλει να μην μπαινει δλδ ετσι και αλλιως χωμα ειναι το φορουμ αν λειψει ενας σιγα τη διαφορα
Δεν νομίζω ότι έχεις δίκιο George κάποιοι χρήστες θέλουν να είναι εδώ γιατί παίζουν πόκεμον και συμβουλεύονται από τις συζητήσεις. Δεν μπορεί κάποιος να τα αναγκάσει με τη συμπεριφορά του να φύγουν...
(10-01-2009 07:47 PM)Bills Wrote: [ -> ]Δεν νομίζω ότι έχεις δίκιο George κάποιοι χρήστες θέλουν να είναι εδώ γιατί παίζουν πόκεμον και συμβουλεύονται από τις συζητήσεις. Δεν μπορεί κάποιος να τα αναγκάσει με τη συμπεριφορά του να φύγουν...

Δεν γίνετε να διαφωνησω μαζί σου.Καλα ακομη και στο rep του Georgeslayer με προσβαλε..........αλλλα τεσπα σιγα μην φυγω.Ο Human torch δεν παραδειδει τα οπλα
Λες και εχει. Τεσπα αν και αυτο που προκειται να πω θα μπορουσε να ηταν σαν διαφημηση αλλα τελως παντων. Υπαρχουν και αλλα σαιτ για ποκεμον μη νομιζεις πως αυτο εδω ειναι το μονο. Εκτος αν δεν ξερεις αγγλικα εισαι 13 ετων και πας nursery
το ξερω κυριε μου.Μα αυτο εδω αν εξερεσεις τους ενοχλιτικους σαν εσενα εχει καταπληκτικα members.Ακομη και να εχει δεν μπροκειτε να γραφτω αλλου.Τι;Νομιζεις ότι με αυτο που είπες νοιαζομαι.Δεν με ενδιαφερει και ενα εκατομμυριο να είχε εγω ειμαι κολλυμενος με αυτο.Kαι δεν νομιζω πως εχεις προβλημα
Τι με νοιαζει εχω καλυτερα πραγματα να κανω απο το να ασχολουμαι με εσενα. Δεν ασχολειται ολος ο κοσμος με εσενα ξερεις. Get a life! < end spam > btw η τελευταια φορα που εγινε μπαν καποιος ηταν ο φακος και πριν απο αυτον 5 μηνες περασαν για να γινει μπαν καποιος οποτε πιστευω οτι οι απειλες ειναι μπλοφες ( τα βλεπω και βαζω τα διπλα ) ( ποκερ γιου λουζερς )
δεν ειναι πιστεψε με και ειμαι σιγουρος για αυτο
Quote:απειλες ειναι μπλοφες
Διαβεβαιώ άπαντες πως δεν κάνω μπλόφες και αν συνεχιστεί αυτό το flamming θα με αναγκάσετε να γίνω ο κακός της παρέας.
(10-01-2009 07:47 PM)Bills Wrote: [ -> ]Δεν νομίζω ότι έχεις δίκιο George κάποιοι χρήστες θέλουν να είναι εδώ γιατί παίζουν πόκεμον και συμβουλεύονται από τις συζητήσεις. Δεν μπορεί κάποιος να τα αναγκάσει με τη συμπεριφορά του να φύγουν...

συμφωνω με τον μπιλλς,γιατι κι εγω ειχα γινει μελος,για να μαθω στρατηγικες για ποκεμον κ.α.επισης,δε θα αφησω κανεναν να με κανει να φυγω απ τα φορουμ,μονο και μονο για την συμπεριφορα του!!!!!

(10-01-2009 07:47 PM)Arty2 Wrote: [ -> ]...θα με αναγκασετε να γινω ο κακος της παρεας.

καλο θα ταν να γινεις κακος.....
(10-01-2009 09:21 PM)Arty2 Wrote: [ -> ]
Quote:απειλες ειναι μπλοφες
Διαβεβαιώ άπαντες πως δεν κάνω μπλόφες και αν συνεχιστεί αυτό το flamming θα με αναγκάσετε να γίνω ο κακός της παρέας.

Δίκιο θα έχεις,αρκεί να μην γίνεις πάρα πολύ κακός,με μέτρο.
Chaos την εχουν πει αυτην την ατακα btw. Μια ερωτηση αφου πεφτει πολυ σπαμ εδω μεσα γτ απλα δεν το κλεινετε ?
Πολυ εξυπνος εισαι εσυ.Toungue
Παντως χωρις πλακα,αν σας ενοχλει κατι η αν νομιζετε οτι τα posts καποιου σας προκαλουνε ιδιαιτερα,μπορειτε να χρησιμοποιησετε το ignore list η το ''report''.Αυτο ηθελε να πει ο Arty,χρησιμοποιηστε τα μεσα του φορουμ και μην ριχνετε λαδι στη φωτια.Καλυτερο το πρωτο απο το δευτερο.
Reference URL's