Legendary Pokémon

Full Version: * Τουρνουά Pokemon - Advanced Generation
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
anloga.pantos den xerw.nomizw oti kai to deoxys exei kalo sp.attack...
Kala, to deoxys einai allh upo8esh. Ehei to kalitero Attack kai Sp.Attack pou borei na ehei ena pokemon(stis FireRed, Diamond & Pearl mono), giati Attack ehei 180 kai Sp.Attack epishs 180. Dhladh ta max stats tou(atk & sp.atk) boroun na ftasoun ta 504, enw to mewtwo borei na ftasei (sp.atk) ta 447 (max stats) ;x
kai ta dyo kala einai entaxei.kai se att. kai se sp.att.
Οχι ρε!Μπορει να μην προλαβω να ολοκληρωσω την εξαδα μου μεχρι τοτε αλλα θα προσπαθησω.Εχετε αποφασισει που ακριβως να κανουμε το τουρνουα?
τι λες?την παλευεις?αυτα ειναι παλια
Ωχ,τοτε γιατι δεν εχετε κλεισει το thread?
Γιατι νομιζεις οτι πρεπει να κλεισουνε το θρεντ; Δες και καμια ημερομηνια δεν τις βαλανε τσαμπα πανω ακριβως απο το ποστ
Παιδια κανα τουρνουα pokemon d/p παιζει?
ενοεις για την πλακα μας ή της nintendo,οπως το videogame showdown στην αμερικη?
Για την πλακα μας βεβαια,τουρνουα σαν το videogame showdown που εγινε στην Αμερικη αποκλειεται να δουμε εδω
αν ημουν κοντα στην Αθηνα θα το ηθελα αλλα....
Εγώ πάντως θα ήθελα να γίνει ένα τουρνουά τα χριστούγεννα ή το πάσχα... μου ανεβάζει την αδρεναλίνη!! Cool
Και ειδικά αν είναι wifi d/p πιστεύω δεν θα υπάρχει το πρόβλημα της απόστασης WinkWink Το μόνο πρόβλημα είναι αν είμαστε έτοιμοι όσον αφορά τις εξάδες μας κλπ

BTW, είμαι νέο μέλος και πωρώνομαι που υπάρχουν και άλλοι pokemon fans σαν και μένα Big Grin
1 κι εγω θα θελα τουρνουα ποκεμον εδω,αλλα δεν το βλεπωSad
2 καλωσηρθες WyvernJymer.....
Pages: 1 2 3
Reference URL's