Legendary Pokémon

Full Version: Πόσα Pokemon υπολογίζετε ότι θα βγουν ακόμα;
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
πως θα το περνατενα βγαιναν αλλα 100 ποκεμον ακομα εγω παιδια πιστευω να περασει καμια τριαιτια τουλαχιστον (για να μιφτασουμε να παρακαλαμε να βγει κατι καινουργιο)για τον λογο οτι βγαινουν πολα καινουργια μαζι σε λιγο χρονικο διαστημα και παδα βγαινουν πολα γι αυτο πειτε την αποψη σαςmustaine2
Σε 2-3 χρόνια θα έχουμε νέα γενιά με το λιγότερο 100 Pokemon....
ετσι πως πανε τα πρταγματα, το 2020 προβλεπω οτι θα υπαρχουν σε συνολο 956 pokemon!!!
Ναι και εγω αυτο νομιζω πως θα υπαρχουν σιγουρα πανω απο 500 αλλα ομως ειναι fail.Αν είναι να προσθεσουν να μην προσθεσουν παρα πολλα.
Χμ, νέα Pokemon... Γενικά, δεν ειμαι απ' αυτους που θεωρούν τα καινούργια κακοφτιαγμένα και άχαρα. Πιστεύω πως εάν μπορείς να τα προσαρμόσεις στα ήδη υπάρχοντα, είναι ουσιαστηκα σα να υπήρχαν από παλιά. Και ναι, μία νέα γενειά θα ήταν κάτι που θα με ενθουσίαζε. Seriously, στο τέλος πόσα θα φτάσουμε να έχουμε; Μάλλον τετραψήφιος θα είναι ο αρθμός. Toungue
αλλα αν βγουν ποκεμον πιστευω ξεπερασουν τα 600 δεν ειμαι σιγοθρος θα ειναι λιγο τραβηγμενο` αλλλα για να γινει κατι τετιο θα πρεπει μια καινουργια χωρα κιολασ(παραδειγμα hoen sinnoh johto και αλλα )
δεν νομιζω να βγουν αλλα ποκεμον: απο την στιγμη που φτιαξανε το ποκεμον Αλφα και το βαλανε στο τελος του national dex, το πολυ να περιμενουμε νεες περιοχες με πολα forms...

εκτος αν το παλεψουν παρα πολυ και πουν π.χ. πως προσφατη ερευνα εδιξε οτι υπαρχει καποιος δημειουργος του arceus, αλλα και παλι θα ηταν υπερβολικα ακρεο!
MANY AS THE GALAXYS( Toungue )
ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΑΛΑ 493
Αν βγουν άλλα 493 τότε τουλάχιστον τα 430 θα είναι μάπα.Καταλάβαίνω πως εννοείς αυτά τα 493 θες να είναι και ωραία,και μια χαρά θα 'ταν έτσι,αλλά αυτό είναι μάλλον ακατόρθωτο.Πάντως μπορεί να βγουν κάποια νέα Formes.
σε καμια 5ετια θα εχουμαι αλλα τοσα
(02-06-2009 04:45 PM)MANUELF Wrote: [ -> ]δεν νομιζω να βγουν αλλα ποκεμον: απο την στιγμη που φτιαξανε το ποκεμον Αλφα και το βαλανε στο τελος του national dex, το πολυ να περιμενουμε νεες περιοχες με πολλα forms...

και εγω το ιδιο πιστευω....επισης ισως βαλουν να εχουν ολα τα ποκεμον 3 εξελλιξεις εκτος απο θρυλικα βεβαια
Ναι αλλά δεν υπάρχει ακόμα το Ω (και όχι, δεν είναι το Giratina), άρα γιατί όχι Wink
Καλα αμα βγει το Ω στα Ποκεμον θα γελασει ακομα και η Παναγια...Προσωπικα δεν νομιζω να υπαρξει Ω γιατι με τοσα ποκεμον που εχουν βγει μεχρι τωρα, μας εχουν πεισει πεισει οτι ποτε δεν ικανοποιουνται και θελουν συνεχως να δημιουργουν καινουρια πραγματα. Δεν υπαρχει κατι κακο σε αυτο, απλα με τον καιρο χαλαει η ποιοτητα. Και συγκεκριμενα θελω να ελπιζω πως αντε, θα βγουν ακομα 200 Ποκεμον και τελος. Θα βγουν αραγε ομως τοσα λιγα? Toungue
καλο θα ηταν να δειναν πιο πολυ βαση στα παιχνιδια παραδειγμα να βγει παιχνιδι στο wii σαν την emerald την soulsilver και ετσι
Pages: 1 2
Reference URL's