Legendary Pokémon

Full Version: Pokemon Fan Art(στο χέρι)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Εδώ θα μπορούμε να ποστάρουμε τα δικά μας σχέδια Pokemon.
Loipon:

http://i41.tinypic.com/14d0ev8.jpg (shiny beasts)
http://i50.tinypic.com/140b3t0.jpg (Zorros)

P.S: Λέω να συνεχίζω με κάτι εύκολο(Pichus)
[Image: WobbuffetJigglipuffdrawings.jpg]

2 mini σκιτσακια των Wobbuffet και Jigglipuff. Φυσικα ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ αποτυχια, αλλα θα προσπαθησω να τα κανω καλυτερα. Toungue
Peke, you rule! Δεν πειράζει Master Chef, δεν είναι τόσο χάλια. Μια χαρά είναι.

Έχω κάνει και εγώ ένα ωραίο Skarmory, αλλά δεν μου είναι εύκολο να το ποστάρω. Συνήθως χώρος ζωγραφικής είναι η αίθουσα του (βαρετού) μαθήματος, χάρη στην οποίας βελτίωσα σε μεγάλο βαθμό την ικανοτητά μου στα σκίτσα.
Έλα Celesiiii. Toungue
Pekinοua, το Suicune ειδικά είναι εξαιρετικό, έχεις ωραία γραμή~
Draw more!
Master Chef, practice makes perfect Wink

Δώθε μερικά Ποκεσκίτσα από το Πάσχα ^^
[Image: 237cld.png]

[Image: s2tmix.png]

[Image: 25qgd52.png]
Wow...
Celesi, you rulez! Ειδικα το σκιτσο με το Diglett ειναι ολα τα λεφτα!!! xD
My one and only semi-successful thing:

[Image: Mr__Zan_by_NM2.jpg]

Celesi, requesting moar Electric Pokémon. Ampharos και Electrode = godlike κι ακόμα θυμάμαι τα Luxray-Jolteon με το ζελέ. xD
ΝΜ2, Your Zangooze Rocks! And I loved Celesi's Electrode, Cyntaquil and Beldum!...

Τι ηταν τώρα αυτο το αγγλικο δεν ξερωToungue θα ηθελα να βαλω και εγω μερικα σκιτσα μ αλλα δεν εχω scanner...-_-
Φωτογράφισε τα με το κινητό και πέρνα τα στον υπολογιστή.Η υπόλοιπη διαδικασία είναι γνωστή πιστεύω.

Επίσης,Celesi είσαι εκπληκτική!Το Electrode και η άλλη η φάτσα που έχεις για avy είναι τέλεια (και τα άλλα δεν πάνε πίσω βέβαια) Big Grin
Wow. Φοβερά Celesi!!!
@m.chef: ότι είπε η Celesi

@nm2: zangooseBig Grin!
Λοιπόν και για του λόγου το αληθές

Μπλέζικεν του ~2004
Guys, listen, guys, hey guys,
listen, g-guys,
IT HAS AN

Guys listen!
IT HAS AN ARM!

IT HAS AN ARM COMING OUT OF IT'S RIGHT EYE!
[Image: 2drexzp.png] Και φαίνεται και ένα Σουάμπερτ από πίσω. ΓΕΑ!


Versus Μπλέζικεν ηλικίας ~15 λεπτών (since twas posted at least)
[Image: i6h8ya.png]
Legs = butcher'd Toungue BUT STILL, the point is clear.


Laf.


Courtesy of Monsieur Birch (Click to View)
(14-04-2010 07:15 PM)Spyros Wrote: [ -> ]Φωτογράφισε τα με το κινητό και πέρνα τα στον υπολογιστή.Η υπόλοιπη διαδικασία είναι γνωστή πιστεύω.

Λοιπόν, το prob είναι, οτι δεν έχω USB Cable, η κάμερα του κινητού μου είναι VGA και είμαι ο μόνος με Nokia στην οικογένειαToungue, όπου να 'ναι θα πάρω καινούριο κινητό και έχω και μια memory stick, που έχω μερικές picts... τώρα παλεύω να φτιάξω έναν Poke Trainer αλλα δεν ξέρω κατα πόσο θα τον καταφέρωToungue More is about to come out!
Φοβερά σκίτσα Celesi(ειδικά τα chicorita, beldum και electrode)
Και το blaziken του 2004 καλό είναι :P

Το Zangoose του NM2 τα σπάει κι αυτό, όπως και τα beasts του pekinoua(Master Chef's are good too :>)

Πιο μικρός θυμάμαι ζωγράφιζα περισσότερο, ίσως ποστάρω κι εγώ κάτι...
Πραγματικά,τα σχέδια της Celesi είναι κορυφαία!Βασικά,τα σχέδια όλων είναι φανταστικά Big Grin MC,do not give up mate Wink Και εγώ είχα ζωγραφίσει κάτι Pikachu αλλά δεν θα τα ποστάρω γιατί θα υπάρξουν περιστατικά επιληψίας και εγκεφαλικών επεισοδίων Toungue
Λοιπόν: Όταν βρω χρόνο...θα ζωγφραφίσω Spiked Ear Pichu, PCP, Arceus. Τα 2 πρώτα έυκολα πρέπει να ναι το άλλο είναι το δύσκολοToungue!
Pages: 1 2 3
Reference URL's