Legendary Pokémon

Full Version: fan art
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
σε αυτο το thread θα σας δειξω "τρελες" εικονες pokemon που βρηκα στο ιντερνετ ...ολες οι κριτικες δεκτες ...

[Image: 2rfa83d.jpg]

εδω βλεπουμε εναν αστειο πρακτωρα 007..που σε ολους ειναι γνωστος
XD!!!!
συνεχιζεται
φοβερο!ποτε δεν πιστευα πως θα εβλεπα το squirtle με πιστολι χαχαχα
[Image: ixxeuu.jpg]


εδω βλεπουμε τον pikachu να κανει ''προξενιο" lol
λολ!!!το ενα καλυτερο απ'το αλλο
hehe...nice pics
Έφτιαξα και μια σήμερα
http://dominator.wordpress.com/2011/04/0...com-greek/
λίγο μεγάλη εικόνα γιαυτό και δεν την postαρα εδώ.
Kι έλεγα κι εγώ, πως δεν το σχολίασε κανείς; Toungue Eύστοχο το αστειάκι σου! Big Grin
Σήμερα το έφτιαξα, θα μας χρειαστεί για τις μελλοντικές αγορές
[Image: pokemonvisa.jpg]
more info :
https://dominator.wordpress.com/2011/04/...emon-visa/
Σίγουρα το παραπάνω σχέδιο θα προτιμήσω όταν βγάλω πιστωτική

Παρακάτω βλέπουμε έναν πρωτότυπο τρόπο να πιάσουμε Mudkip αν ξεμείνουμε από pokeballs

[attachment=598]
For the Hellsing fans here:
[Image: vampedric_fish_by_onslaught14-d347f18.jpg]
(16-04-2011 03:07 PM)Divided by Zer0 Wrote: [ -> ]Σίγουρα το παραπάνω σχέδιο θα προτιμήσω όταν βγάλω πιστωτική

Παρακάτω βλέπουμε έναν πρωτότυπο τρόπο να πιάσουμε Mudkip αν ξεμείνουμε από pokeballs
Μα Mr. Divided by Zer0, το χρηματοπιστωτικό σύστημα στην Unova θέλει αναδιάρθρωση, γιαυτό και πρόσφερα την πιστωτική κάρτα pokemon, ώστε να ελαττώσουμε τον πληθωρισμό στο 45% (από το 99%, χώρια που πήγε 18$ το brent οπότε η κυβέρνηση πρέπει να ακολουθήσει ανασχηματισμούς) και να μπορούμε να αγοράσουμε 10% περισσότερες ultraballs. 15% περισσότερες great balls και για τους γύφτους, 34% περισσότερες pokeballs. Άρα τι να σου κάνει ένα χάρτινο πακέτο στίριξης για να πιάσεις ένα mudkip; τσάμπα κόπος, αφού η Unova δεν χρειάστηκε να μπει στο Δ.Ν.Τ. του Kanto Toungue

Αλλά για να μην σας χαλάσω την πρόταση, θα φτιάξω μια πιστωτική για το κοινό που έχει κάτω από 10.000Ευρώ φορολογική δήλωση / χρόνο και δουλεύει στην Ξαπλώπουλος Α.Ε.Β.Ε.
(16-04-2011 03:12 PM)Terraplant Wrote: [ -> ]For the Hellsing fans here:
[Image: vampedric_fish_by_onslaught14-d347f18.jpg]
Kαλόοοοοοοοοοοοοοοοοοοο! Cool Μπορείς να το ποστάρεις και σ' αυτό το thread που άνοιξα για Pokemon Motivational Posters:
#t...al-posters
(16-04-2011 10:52 PM)Pokemaniac Wrote: [ -> ]Μα Mr. Divided by Zer0, το χρηματοπιστωτικό σύστημα στην Unova θέλει αναδιάρθρωση, γιαυτό και πρόσφερα την πιστωτική κάρτα pokemon, ώστε να ελαττώσουμε τον πληθωρισμό στο 45% (από το 99%, χώρια που πήγε 18$ το brent οπότε η κυβέρνηση πρέπει να ακολουθήσει ανασχηματισμούς) και να μπορούμε να αγοράσουμε 10% περισσότερες ultraballs. 15% περισσότερες great balls και για τους γύφτους, 34% περισσότερες pokeballs. Άρα τι να σου κάνει ένα χάρτινο πακέτο στίριξης για να πιάσεις ένα mudkip; τσάμπα κόπος, αφού η Unova δεν χρειάστηκε να μπει στο Δ.Ν.Τ. του Kanto Toungue

Αλλά για να μην σας χαλάσω την πρόταση, θα φτιάξω μια πιστωτική για το κοινό που έχει κάτω από 10.000Ευρώ φορολογική δήλωση / χρόνο και δουλεύει στην Ξαπλώπουλος Α.Ε.Β.Ε.

Ε τι να κάνουμε, αν και εργάζομαι υπερωρίες στο DS δεν πληρώνει καθόλου καλά. Έπρεπε να βρω έναν τρόπο να πιάσω το starter μου.

Επίσης άλλος τρόπος που σκέφτηκα για να εμπλουτίσω τη συλλογή μου είναι να χρησιμοποιήσω ένα electric type για δόλωμα στη θάλασσα. Αφού το αλατόνερο είναι καλός αγωγός, το water type θα λιποθυμήσει και θα μπορέσω να το τσακώσω. Ορίστε και η γραφική αναπαράσταση.

[Image: 1300177449744.jpg]

Μου δανείζει κανείς ένα pikachu;
This Tentacruel is epic...
(17-04-2011 04:12 PM)Divided by Zer0 Wrote: [ -> ]
(16-04-2011 10:52 PM)Pokemaniac Wrote: [ -> ]Μα Mr. Divided by Zer0, το χρηματοπιστωτικό σύστημα στην Unova θέλει αναδιάρθρωση, γιαυτό και πρόσφερα την πιστωτική κάρτα pokemon, ώστε να ελαττώσουμε τον πληθωρισμό στο 45% (από το 99%, χώρια που πήγε 18$ το brent οπότε η κυβέρνηση πρέπει να ακολουθήσει ανασχηματισμούς) και να μπορούμε να αγοράσουμε 10% περισσότερες ultraballs. 15% περισσότερες great balls και για τους γύφτους, 34% περισσότερες pokeballs. Άρα τι να σου κάνει ένα χάρτινο πακέτο στίριξης για να πιάσεις ένα mudkip; τσάμπα κόπος, αφού η Unova δεν χρειάστηκε να μπει στο Δ.Ν.Τ. του Kanto Toungue

Αλλά για να μην σας χαλάσω την πρόταση, θα φτιάξω μια πιστωτική για το κοινό που έχει κάτω από 10.000Ευρώ φορολογική δήλωση / χρόνο και δουλεύει στην Ξαπλώπουλος Α.Ε.Β.Ε.

Ε τι να κάνουμε, αν και εργάζομαι υπερωρίες στο DS δεν πληρώνει καθόλου καλά. Έπρεπε να βρω έναν τρόπο να πιάσω το starter μου.

Επίσης άλλος τρόπος που σκέφτηκα για να εμπλουτίσω τη συλλογή μου είναι να χρησιμοποιήσω ένα electric type για δόλωμα στη θάλασσα. Αφού το αλατόνερο είναι καλός αγωγός, το water type θα λιποθυμήσει και θα μπορέσω να το τσακώσω. Ορίστε και η γραφική αναπαράσταση.

[Image: 1300177449744.jpg]

Μου δανείζει κανείς ένα pikachu;

BRB Catching Tentacruels.
Pages: 1 2
Reference URL's